» The Medium

The Medium

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

The Medium
7.5
7.5
Ocena użytkowników
Średnia z 1 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: The Medium
Producent: Bloober Team
Wydawca: Bloober Team
Data premiery (świat): 28 stycznia 2021
Data premiery (Polska): 28 stycznia 2021
Wymagania sprzętowe: Intel Core i5-6600 / AMD Ryzen 5 2500X; 8 GB RAM; NVIDIA GeForce GTX 1650 Super lub GTX 1060 / Radeon R9 390X; Windows 10 64-bit; 55 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Strona WWW: themediumgame.com/
Platformy: PC, Xbox Series X|S
Sugerowana cena wydawcy: 169 zł

Znasz tylko połowę prawdy

Odkryj mroczną tajemnicę, którą potrafi rozwikłać jedynie medium. Zgłębiaj jednocześnie dwa światy – realny i duchowy. Wykorzystaj nadnaturalne zdolności i dzięki nim rozwiązuj zagadki w obu wymiarach, poznawaj niepokojące sekrety i staraj się przetrwać spotkania z Paszczą – potworem zrodzonym z niewyobrażalnej tragedii…

Zostań medium

Wykorzystaj wyjątkowe zdolności znane tylko tym, którzy otrzymali od losu szczególny dar. Przemieszczaj się między jednym a drugim wymiarem lub odkrywaj je jednocześnie. Opuszczaj swoje ciało, żeby odwiedzać miejsca, do których normalnie nie masz dostępu. Otaczaj się osłonami i wysyłaj potężne fale energii, aby stawiać czoło zagrożeniom ze świata duchów.

Dostrzeż niewidoczne

Odkrywaj karty dojrzałej, pełnej moralnych dwuznaczności historii, gdzie medal ma dwie strony i nic nie jest tym, czym się wydaje. Jako medium widzisz, słyszysz i czujesz więcej niż inni, a z każdą nowo uzyskaną perspektywą zmienia się twój pogląd na temat tego, co miało miejsce w hotelu Niwa.

Wkrocz w mroczny świat rodem z obrazów Beksińskiego

Świat duchów w The Medium jest mrocznym odbiciem rzeczywistości. To ponure i nieprzyjazne miejsce, w którym nieukarane występki, nikczemne żądze i plugawe sekrety nabierają kształtu. Inspiracją przy jego projektowaniu były obrazy Zdzisława Beksińskiego, przedstawiciela dystopijnego surrealizmu, słynącego z budzącej grozę twórczości.

Muzyka Yamaoki i Reikowskiego

Poczuj niepokojącą atmosferę gry dzięki oryginalnej, „podwójnej” ścieżce dźwiękowej, skomponowanej przez Akirę Yamaokę i Arkadiusza Reikowskiego. Yamaoka to legendarny japoński kompozytor, najbardziej znany z muzyki do serii Silent Hill. Z kolei Reikowski był nominowany do Hollywood Music in Media Award i pracował przy takich grach, jak Blair Witch, Layers of Fear czy Observer. Ci znakomici artyści połączyli siły, aby stworzyć muzykę do The Medium.

Źródło: Opid wydawcy

Tagi: The Medium | Bloober Team


Czytaj również

The Medium
Wszystko zaczyna się od martwej dziewczyny
- recenzja
>observer_
Nazywam się Lazarski... Daniel Lazarski
- recenzja
Layers of Fear
Taniec z upiorami
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.