» Wieści » The Lamplighters League, nowa gra taktyczna od twórców serii Shadowrun

The Lamplighters League, nowa gra taktyczna od twórców serii Shadowrun

07-03-2023 20:19 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

The Lamplighters League, nowa gra taktyczna od twórców serii Shadowrun

Studio Harebrained Schemes, znane z trylogii komputerowych erpegów inspirowanych systemem Shadowrun, a także gry taktycznej BATTLETECH, zapowiedziało swój najnowszy tytuł – będzie to The Lamplighters League, czyli strategia turowa osadzona w pulpowych klimatach. W rozszerzeniu newsa znajdziecie oficjalny zwiastun produkcji, a także prezentację jej rozgrywki – zachęcamy do oglądania.

Skradaj się, kradnij i wdawaj się w strzelaniny w pełnym przygód pulpowym świecie The Lamplighters League! Podróżuj po ekscytujących miejscach na całym globie i przechytrz swoich wrogów w strategicznej walce turowej. Jeśli dobrze rozegrasz swoje karty, może nawet uratujesz świat!

Harebrained Schemes, twórcy Shadowrun Trilogy i BATTLETECH stworzyli dla was całkowicie nowy świat osadzony w alternatywnej wersji lat 30. XX wieku, w którym tyraniczny kult zwany Banished Court jest blisko zdobycia władzy nad światem. Od tysiącleci jedynym, co stało pomiędzy tą złowieszczą kliką, a ich planami, była grupa bohaterskich uczonych znanych jako The Lamplighters League.

Niestety najlepszych z najlepszych już nie ma, więc teraz wszystko zależy od najlepszych z najgorszych.

Zwerbuj drużynę wyrzutków i łajdaków z wyjątkowymi zdolnościami i niezapomnianymi osobowościami, aby ścigać Banished Court na skraj świata w mieszance infiltracji w czasie rzeczywistym, taktycznej walki turowej i napędzanej przez bohaterów fabuły pełnej przygód i intryg.

 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: The Lamplighters League

Komentarze


Asthariel
   
Ocena:
+2

Jaram się tą zapowiedzią jak Dracula na słońcu, jako że lubię gry taktyczne a to studio robi póki co same dobre produkcje.

07-03-2023 20:21
Hollow
   
Ocena:
0

Trylogię Shadowrun mam, Battletech też i bardzo je lubię. Tym też się zainteresuję. 

System wolnego zwiedzania lokacji i turowa walka był w Mutant Tear Zero: Road to Eden i bardzo dobrze się to sprawdzało.

Kupili mnie. 

08-03-2023 00:24

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.