» Wieści » The Invincible: gra science fiction inspirowana książką Lema już w sprzedaży

The Invincible: gra science fiction inspirowana książką Lema już w sprzedaży

|

The Invincible: gra science fiction inspirowana książką Lema już w sprzedaży

Do sprzedaży trafiło właśnie The Invincible, gra przygodowa od studia Starward Industries, która stanowi adaptację znanej powieści science fiction Niezwyciężony autorstwa Stanisława Lema. W sieci zamieszczono najnowszy, premierowy zwiastun tego tytułu – zachęcamy do oglądania.

Jesteś wykwalifikowaną, wyjątkowo bystrą i subtelnie ironiczną astrobiolożką Yasną. Wplątana w kosmiczny wyścig osiągnięć, trafiasz na niezbadaną planetę Regis III. Twoja eksploracyjna wyprawa szybko zamienia się w poszukiwanie zaginionej załogi. Ruszasz jej tropem z pełną świadomością, że w każdej chwili sama możesz znaleźć się w potrzasku.

Korzystając ze wsparcia swojego Astrogatora, odkrywaj wymykające się ludzkiemu rozumowi zjawiska. Weź udział w kosmiczno-filozoficznej przygodzie, rozgrywanej w budzącym dreszcz i zachwyt atompunkowym otoczeniu.

Zmierz się z niespotykanym dotąd zagrożeniem, konsekwencjami ambicji ludzkości oraz personalnymi uprzedzeniami. Dokonuj wyborów, podążaj za tajemnicą... i nie zapominaj, że nie można lekceważyć geniuszu ewolucji.Przyjaciel? Towarzysz? Wróg? Na Regis III te słowa zyskują nowe konteksty i znaczenia. Wybieraj, czy i jak chcesz wchodzić w interakcję z innymi istotami na tej pozornie martwej planecie.

Zanurz się w atompunkowej rzeczywistości, korzystając z analogowych narzędzi, takich jak detektor i telemetr. Podróżuj retro-futurystycznym łazikiem i wchodź w interakcje ze światem za pomocą manualnej maszynerii.Pierwszoosobowa gra “The Invincible” jest adaptacją powieści “Niezwyciężony” - ikonicznego dzieła Stanisława Lema, znanego na całym świecie polskiego futurologa i pisarza hard science fiction.

Są takie miejsca jak Regis III, niegotowe na nas i na spotkanie z którymi my także nie jesteśmy gotowi. Jednak nasz statek nieuchronnie zbliża się do celu, by nasze dzieje i losy przecięły się w martwym punkcie.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: The Invincible | Niezwyciężony | Stanisław Lem


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.