» Wieści » The Evil Within 2 oraz Tandem za darmo w Epic Games Store

The Evil Within 2 oraz Tandem za darmo w Epic Games Store

|

The Evil Within 2 oraz Tandem za darmo w Epic Games Store

Obecnie użytkownicy Epic Games Store mogą za darmo dodać do swoich bibliotek horror The Evil Within 2, czyli wcześniejszą produkcję od twórców Hi-Fi Rush oraz Ghostwire: Tokyo, a także Tandem: a Tale of Shadows, platformówkę z elementami gry logicznej. Tytuły te będą dostępne do 2 listopada, do godziny 17:00.

The Evil Within 2:

Detektyw Sebastian Castellanos stracił wszystko... ale gdy zyskuje szansę ocalenia swojej córki, raz jeszcze zanurza się w koszmarnym świecie STEM w The Evil Within 2.
Osacza go wynaturzona rzeczywistość pełna czyhających wszędzie niebezpieczeństw. Zmierz się z wrogami, korzystając z ulepszanej broni, sprytnie rozmieszczonych pułapek, a nawet ukrywając się przed niebezpieczeństwami w tej trzymającej w napięciu kontynuacji survival horroru od utalentowanego zespołu Tango Gameworks.
Wróć do koszmaru, aby odzyskać swoje życie i ukochanych, zanurzając się w wypaczonym świecie The Evil Within 2.

 

Tandem: A Tale of Shadows:

Tandem: A Tale of Shadows to nowe spojrzenie na gatunek logicznych platformówek – to side-scroller z niepowtarzalną perspektywą z góry i wyjątkową szatą graficzną. Pomóż Emmie i jej misiowi Fentonowi rozwiązać zagadkę zaginięcia znanego magika Thomasa Kane'a.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Wielokrotnie nagradzana gra Tandem: A Tale of Shadows oferuje pięć przepięknych światów w stylu wiktoriańskim inspirowanych dziełami Tima Burtona, Julesa Vernesa czy Conana Doyle'a. Gracze muszą ostrożnie przełączać się między widokiem z góry Emmy i horyzontalnym widokiem z boku Fentona, aby ujść z życiem z tych światłocieniowych wymiarów. Podczas gdy duet pokonuje wymagające inteligencji przeszkody i przerażające zagrożenia, odkrywa wskazówki dotyczące zniknięcia Thomasa, dziwnej rodziny Kane'ów oraz ich miejsca w tym wszechświecie. Czy Emma i Fenton uciekną z morderczej rezydencji pełnej zwrotów akcji, czy też ich los został już przypieczętowany?

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Epic Games Store
Tagi: The Evil Within 2 | Tandem: A Tale of Shadows | Epic Games Store


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.