» The Banner Saga

The Banner Saga

Dodał: Tomasz 'Asthariel' Lisek

The Banner Saga
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: The Banner Saga
Producent: Stoic
Wydawca: Versus Evil
Dystrybutor polski: Licomp Empirical Multimedia
Data premiery (świat): 14 stycznia 2014
Data premiery (Polska): 31 lipca 2014
Wymagania sprzętowe: Core i5 2.5 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8600 lub lepsza), Windows XP (SP3) / Vista (SP1) / 7 (SP1) / 8, 6 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Strona WWW: bannersaga.com/game/the-banner-saga...
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 71,99 zł

Przeżyj epicką przygodę w fabularnej sadze o wikingach, w której kluczowe wybory bezpośrednio wpływają na twoją podróż. Zdobądź sojuszników, podróżując karawaną przez wspaniały, ale surowy krajobraz. Starannie wybierz tych, którzy pomogą ci walczyć z nowymi niebezpieczeństwami zagrażającymi całej cywilizacji. Każda decyzja, którą podejmujesz w podróży podczas rozmów i walki, ma znaczący wpływ na to, jak rozwinie się twoja historia. Nie każdy przetrwa, ale wszyscy będą zapamiętani.

  • Fabuła zależna od wyborów gracza – każda decyzja podjęta w trakcie podróży, rozmowy i walki ma znaczący wpływ na przebieg twojej historii.
  • Walka strategiczna i jej konsekwencje – od tego, jaką postać wystawisz do bitwy i jakie decyzje podejmiesz później, zależy zwycięstwo, porażka albo utrata postaci.
  • Podróż tak samo ważna jak bitwa – sposób, w jaki zbudujesz karawanę i to, jak pokierujesz ją przez bezkresne krainy lodu, zadecyduje o przetrwaniu nie tylko twoim, ale całej cywilizacji.
  • Inspirowany mitologią nordycką fantastyczny świat 2D – podziwiaj piękne, ręcznie rysowane sekwencje walk i animacje, słuchając poruszającej muzyki skomponowanej przez nominowanego do nagrody Grammy Austina Wintory’ego.
  • Ulepszona walka w trybie gry wieloosobowej – udoskonal swoje umiejętności walki w darmowej grze wieloosobowej „Frakcje”. Rywalizuj z innymi graczami, używającymi wielu klas postaci, które znasz z Banner Saga.


The Banner Saga jest pierwszą częścią planowanej trylogii. Jeśli ukończysz grę, postęp i fabuła zostaną przeniesione do kolejnej części opowieści.

Źródło: Opis wydawcy

Tagi: The Banner Saga | Stoic | Versus Evil | Licomp Empirical Multimedia


Czytaj również

The Banner Saga 3
Każda saga ma swój kres
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.