» TOXIKK.

TOXIKK.

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

TOXIKK.
2.5
2.5
Ocena użytkowników
Średnia z 1 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: TOXIKK.
Seria wydawnicza: Stalowa Seria
Producent: Reakktor Media
Wydawca: Reakktor Media
Dystrybutor polski: Techland
Data premiery (świat): grudzień 2015
Data premiery (Polska): 20 lipca 2015
Strona WWW: toxikk.com/
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 49,90 zł.

Miłośnicy strzelanin FPP nie mogą narzekać na brak okazji do pociągnięcia za cyngiel. Są jednak liczne rzesze fanów FPS, z nostalgią wspominających fragowanie i deathmache rodem z kultowych pozycji – na równych zasadach. Dobre wieści z linii frontu: szykuje się prawdziwa perełka dla wszystkich miłośników FPS tęskniących za czasami, gdy o rezultacie pojedynku nie decydował osiągnięty poziom doświadczenia postaci, zdobyte umiejętności specjalne czy zakupione bronie, tylko własne umiejętności i refleks!

W dniu 20 lipca na rynku pojawi się TOXIKK., nad którym peany wygłaszają i media growe, i gracze poszukujący hardcorowych, precyzyjnych jak żyleta strzelanin FPP. Udostępniony w Early Access fragment rozgrywki zyskał świetne opinie w serwisie Steam – 88% z blisko 1300 recenzji wystawionych przez graczy jest pozytywnych!

TOXIKK. został stworzony z myślą o graczach PC i zaprojektowany pod kątem sterowania za pomocą klawiatury i myszki, konfigurowalnych w bardzo zaawansowanym stopniu. Niespotykana precyzja i szybkość ruchów, strafe, double jumps, dodge jumps, apteczki oraz pojazdy – wszystko, co czyniło tego typu gry kultowym, powraca w wielkim stylu! WSAD oraz możliwość wykorzystania podwójnego strafe’ to synonim obłędnie dynamicznych pojedynków.

TOXIKK. nie jest grą F2P i nie ma w nim mikropłatności, które pozwalałyby uzyskać przewagę nad innymi graczami za pieniądze. Próżno tu szukać klas postaci i ich zmiennych statystyk, czy drzewek rozwoju umiejętności – parametry decydujące o wygranej tkwią nie w grze, ale w rękach i głowie każdego gracza. A jest gdzie się sprawdzić, gdyż w TOXIKK. znajdują się nawet mapy klasy Massive, pozwalające na starcia drużynowe po 16 osób z każdej strony, z możliwością wykorzystania różnych pojazdów.  

Źródło: Opis dystrybutora

Tagi: TOXIKK. | Reakktor Media


Czytaj również

TOXIKK.
Odpłatne demo?
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.