» Wieści » Studio Cryptic zapowie nową grę jeszcze tego lata

Studio Cryptic zapowie nową grę jeszcze tego lata

05-05-2010 23:31 | Paweł 'Alamo' Ścibiorski

Studio Cryptic zapowie nową grę jeszcze tego lata
Bill Roper z Cryptic CCO poinformował, że studio ciężko pracuje nad grą, której tytuł zostanie ujawniony jeszcze tego lata. Mówi się o MMORPG, ale Roper nie chce wdawać się w szczegóły, twierdzi jednak, że dowiemy się czegoś więcej tego lata.

"Nie mogę mówić o szczegółach, ale to prawda, że mamy kolejną grę na warsztacie. Nie chcemy nic zapowiadać przed późnym latem, do tego czasu mamy wiele dróg rozwoju dla naszej produkcji. Mogę powiedzieć tylko, że jest to gra i jesteśmy nią bardzo podekscytowani. Myślę, że ludzie będą zadowoleni i nieco zaskoczeni tym co robimy, jak to zrobimy, a nawet, jak będziemy sprzedawać i wspierać. Gra jest opracowywana według nowych zasad projektowania i dążenia do nie ustającego rozwoju." - komentuje Roper.

Już od dawna znana jest pogłoska o Neverwinter Nights MMO dla Atari lub o innej grze Dungeons&Dragons. Jednakże Wizards of the Coast/Hasbro pozywa wydawcę o oszustwa i złamanie pięciu licencji. Może więc minąć sporo czasu zanim usłyszymy o kolejnym Neverwinter Nights. Oczywiście są to tylko spekulacje - tak naprawdę nie wiadomo, co się dokładnie dzieje między firmami. Może nawet niedługo powstanie NWN MMO. Mimo wszystko artworki i koncepty na stronie Cryptic wyglądają, jakby było to coś zupełnie innego niż kolejne NWN.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: VG247
Tagi: Neverwinter Nights MMO | Neverwinter Nights | Cryptic Studios | Atari


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.