» Wieści » Stray: kocia przygoda już w sprzedaży

Stray: kocia przygoda już w sprzedaży

20-07-2022 19:35 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Stray: kocia przygoda już w sprzedaży

Swoją premierę miało już Stray, gra przygodowa osadzona w cyberpunkowych realiach, w której wcielamy się z rudego kota, próbującego powrócić do swojej rodziny, unikając jednocześnie zagrożeń wszechobecnych w metropolii przyszłości. W rozszerzeniu wieści dostępny jest premierowy zwiastun tej dostępnej na PC oraz PlayStation 4 i 5 produkcji – zachęcamy do oglądania.

Oto opis gry:

Zaginiony kot, który nagle znalazł się sam jak palec i z dala od swojej rodziny, musi rozwikłać starożytną tajemnicę oraz uciec z miasta zapomnianego przez czas i historię.

Stray to ukazywana z perspektywny trzeciej osoby gra o kocich przygodach, której akcja osadzona została pośród zalanych neonowym blaskiem uliczek i podejrzanych zakątków zrujnowanego cybiermiasta. Przechadzaj się własnymi ścieżkami, staw czoła nieznanym zagrożeniom i odkryj tajemnice tego nieprzyjaznego miejsca zamieszkiwanego wyłącznie przez roboty i groźne stworzenia.

Spójrz na świat z perspektywy bezdomnego kota i wchodź w zabawne interakcje z otoczeniem. Działaj z ukrycia, wykaż się zręcznością, wyczyniaj najróżniejsze głupoty, a czasami po prostu irytuj przedziwnych mieszkańców tego nieznanego świata.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

W toku swojej przygody kot zaprzyjaźnia się z niewielkim, latającym dronem znanym jako B-12. Duet będzie musiał wykorzystać umiejętności robota, aby wydostać się z niejednych kłopotów.

Stray to gra produkcji BlueTwelve Studio – niewielkiego zespołu z południowej Francji, w którego skład wchodzą przede wszystkim koty (i kilkoro ludzi).

 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Stray

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.