» Wieści » Strategia Dune: Spice Wars zapowiedziana

Strategia Dune: Spice Wars zapowiedziana

10-12-2021 21:27 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Strategia Dune: Spice Wars zapowiedziana

W przyszłym roku w ramach Wczesnego Dostępu ukaże się Dune: Spice Wars, gra strategiczna od twórców Northgard, osadzona w świecie wykreowanym w książkach z serii Kroniki Diuny autorstwa Franka Herberta – zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią. 

Opis gry:

Strategia czasu rzeczywistego z elementami gatunku 4X i produkcja deweloperów cieszącego się uznaniem krytyków tytułu Northgard. Akcja gry osadzona jest w epokowym uniwersum Diuny Franka Herberta: gracz staje na czele frakcji i walczy o władzę oraz dominację nad surową pustynną planetą Arrakis.


Melanż to najcenniejszy zasób we wszechświecie. Wydłuża życie, poszerza świadomość i umożliwia międzygwiezdne podróże. Snuj własną opowieść, wcielając się w jedną z wielu frakcji takich jak Ród Atrydów czy Ród Harkonnenów, i stań do rywalizacji o władzę nad Diuną i melanżem.

Jeśli nie chcesz ryzykować utraty żołnierzy i żniwiarek melanżu, wypatruj na horyzoncie zwiastuna czerwia. Przedzierające się przez wydmowy piasek gigantyczne stworzenia tylko czyhają, by w całości pochłonąć ofiary. Pokonaj rywali, knując polityczne intrygi. Zmiażdż nieprzyjaciół w walce i podkop ich pozycję, wykorzystując siatkę będących na twoich usługach przebiegłych szpiegów. 

  • Odkryj niepowtarzalne uniwersum Diuny: świat, który wywarł przełomowy wpływ na gatunek science fiction. Graj, wcielając się w kultowe postaci takie jak książę Leto Atryda, baron Vladimir Harkonnen, i poprowadź swoją frakcję do zwycięstwa. Miej się na baczności przed nieustannym zagrożeniem, jakim są potężne czerwie, które zdominowały nieprzyjazny krajobraz Diuny.
  • Wykorzystaj podstęp, wpływy polityczne i supremację gospodarczą lub krocz drogą otwartego konfliktu, aby zatriumfować i zdobyć kontrolę nad najważniejszą planetą we wszechświecie! Zniwecz plany rywali z pomocą tajnych agentów. Głosuj w sprawie rezolucji politycznych w Landsraadzie, aby uskutecznić przyjętą strategię.
  • Eksploruj Diunę z pokładu ornitopterów i odkrywaj zasoby, wioski i miejsca godne uwagi. Dokonuj ekspansji z pomocą żołnierzy i przejmuj kontrolę nad kolejnymi regionami. Wydobywaj zasoby, wykorzystując budynki i żniwiarki melanżu, aby stać się potęgą gospodarczą. Sprowadź zagładę na wrogów, mając na rozkazy potężną armię. Tylko uważaj: jawna agresja może wywołać potężne reperkusje polityczne.
  • Na etapie wczesnego dostępu gra będzie aktualizowana i rozbudowywana zgodnie z uwagami graczy. Więcej funkcji i zawartości, ulepszone wyważenie i nowe tryby zostaną dodane w okresie wczesnego dostępu na podstawie istotnych sugestii społeczności.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Steam
Tagi: Dune: Spice Wars | Diuna


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.