» Wieści » SteamWorld Build: znamy datę premiery steampunkowego city buildera

SteamWorld Build: znamy datę premiery steampunkowego city buildera

|

SteamWorld Build: znamy datę premiery steampunkowego city buildera

W rozszerzeniu newsa znajdziecie najnowszy zwiastun SteamWorld Build, gry od twórców SteamWorld Heist i SteamWorld Dig, w której będziemy mogli za pomocą technologii parowej zbudować i zarządzać górniczą osadą na obcej planecie. 

Zdradzono za jego sprawą, kiedy produkcja ta trafi do sprzedaży – zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią.

Gra będzie dostępna na pecetach oraz konsolach PlayStation i Xbox, a jej premiera została zaplanowana na 1 grudnia bieżącego roku.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Zapowiedź:

BUDUJ

Zostań architektem górniczego miasta SteamWorld! Rozkop ziemię i buduj domy dla swoich obywateli-robotów parowych, a następnie zapewnij im wyżywienie i rozrywkę.

Pod twoim miastem znajduje się opuszczona kopalnia. Chodzą słuchy, że jest pełna starożytnej technologii, która jest kluczem do ucieczki przed zbliżającą się zagładą. Wykorzystaj zasoby naturalne na powierzchni i obfite rudy znajdujące się w kopalni, aby rozbudować swoje miasto. Rozwijaj warunki mieszkaniowe, aby kolejni mieszkańcy przyłączyli się do kopania coraz głębszych szybów, odkrywania niezliczonych bogactw, a na koniec pomóż im wywieźć to wszystko z ich planety!

ZARZĄDZAJ

W miarę jak miasto rozszerza się we wszystkie strony, do osady docierają nowe rodzaje parowych robotów – a ich potrzeby coraz trudniej zaspokoić. Aby wszyscy byli zadowoleni, musisz zadbać, żeby każdy pracował ze wszystkich sił.

Kupuj przedmioty, aby zwiększyć wydajność budynków. Utrzymuj przepływ towarów w górę i w dół kopalni, poganiając górników wstrząsami elektrycznymi na zachętę. Lub po prostu wymieniaj się towarami na lokalnym dworcu kolejowym i w ten sposób zdobądź to, czego potrzebujesz. Wszystko zależy od Ciebie!

WYDOBYWAJ I ODKRYWAJ

Gdy będziesz szukać skarbów coraz głębiej w kopalni, w końcu coś zacznie cię ścigać. Chroń swoich robotników przed przerażającymi stworami i nie dopuszczaj do zawalenia się ścian podczas eksploracji głębszych poziomów kopalni.

CECHY GRY

  • SteamWorld Build wita nowych graczy w bogatej historii wieloletniej serii SteamWorld, jednocześnie rozszerzając sagę dla fanów serii.
  • Zbuduj na zachodzie tętniące życiem miasto SteamWorld
  • Dbaj o zadowolenie swoich obywateli i zaspokajaj ich stale rosnące wymagania i potrzeby
  • Gra jest łatwa do opanowania i można w nią grać za pomocą tradycyjnej klawiatury i myszy lub kontrolera
  • Przyjazny dla użytkownika interfejs i mechanika zaprojektowane są tak, aby zadowolić zarówno doświadczonych, jak i nowicjuszy w gatunku budowania miast
  • Zarządzaj i optymalizuj coraz bardziej złożone i wymagające łańcuchy dostaw zasobów
  • Eksploruj i rozwijaj zarówno miasto, jak i kopalnię, aby wydobywać zasoby, które pomogą w poszukiwaniu starożytnej technologii
  • Broń swojej kopalni przed paskudnymi potworami, wypadkami i innymi niebezpieczeństwami, które czają się głęboko pod twoim miastem
  • Eksploruj pięć charakterystycznych, pełnych tajemnic map inspirowanych SteamWorld
  • Trzy dobrze wyważone poziomy trudności, aby gra stanowiła wyzwanie dla wszystkich graczy

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: SteamWorld Build


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.