» Wieści » Starzy znajomi w Wiedźminie 3

Starzy znajomi w Wiedźminie 3

11-06-2014 13:04 | Jan 'gower' Popieluch

Starzy znajomi w Wiedźminie 3

CD Projekt RED nie zwalnia z ujawnianiem kolejnych fragmentów rozgrywki trzeciej części Wiedźmina. Podczas spotkania z IGN deweloperzy pokazali Novigrad – miasto, które Jaskier określił "stolicą świata". Natomiast w czasie wywiadu z GameSpotem zaprezentowali eksplorację i walkę na bagnach oraz działanie zmysłów wiedźmińskich. W grze pojawi się także nowa, doskonale znana z Sagi postać. Poniżej pomniejsze spoilery.

W Novigradzie Geralt spotyka Dijkstrę – byłego szefa wywiadu Redanii, a obecnie potężnego mafiosa. To kolejna, po Ciri i Yennefer, postać z Sagi, której obecność w grze potwierdzili twórcy. Szpieg dostarcza wiedźminowi wskazówek potrzebnych do znalezienia Ciri. To poszukiwanie będzie prawdopodobnie głównym wątkiem fabuły Dzikiego Gonu.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Z Novigradu Geralt trafia na bagna, by spotkać stworzenie, z którym widziano dziewczynę. Przy tej okazji możemy po raz kolejny obserwować bohatera w walce.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Targi E3
Tagi: E3 2014 | Wiedźmin 3 | Wiedźmin 3: Dziki Gon | The Witcher 3: Wild Hunt | The Witcher | CD Projekt RED


Czytaj również

Komentarze


R.G
    Dynamika piersi
Ocena:
+1

Gra wygląda naprawdę oszałamiająco, ale moja żona spojrzała na trailer i powiedziała: Kicha, nie potrafią modelować cycków. I jak się przyjrzałem, to muszę jej przyznać rację. Piersi kobiet nie mają takiej dynamiki i bezwładności, jak powinni mieć. Mówiąc krótko, mogliby włożyć te pieniądze, które włożyli w modelowanie sierści wilków, w modelowanie piersi kobiet. Wszak to relacje z kobietami były u Sapka ważniejsze dla wiedźmina, niż relacje z potworami.

11-06-2014 20:08
Malaggar
   
Ocena:
0

Wydaje mi się, że Ciri odciskają się pod bluzką sutki!

A co do głosu powyżej: Zgadzam się. Też wolałbym fajnie zrobione cycuszki od futra wilków, którego i tak nie obejrzę bliżej niż na zasięg miecza.

11-06-2014 20:16

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.