» Śródziemie: Cień Mordoru

Śródziemie: Cień Mordoru

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Śródziemie: Cień Mordoru
8.75
Ocena użytkowników
Średnia z 2 głosów
-
Twoja ocena
Tytuł: Middle-earth: Shadow of Mordor
Producent: Monolith Productions
Wydawca: Warner Bros. Interactive Entertainment
Dystrybutor polski: Cenega
Data premiery (świat): 30 września 2014
Data premiery (Polska): 30 września 2014
Wymagania sprzętowe: Core i7 3.4 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB (GeForce GTX 670 lub lepsza), 40 GB wolnego miejsca na dysku, Windows 7/8 64-bit
Strona WWW: www.shadowofmordor.com/
Platformy: PC, X360, Xbox One, PS3, PS4
Sugerowana cena wydawcy: 139,99 zł.

Śródziemie: Cień Mordoru to niezwykle dynamiczny świat gry, w którym gracze zrealizują swój plan zemsty na Mordorze. Akcja gry rozpoczyna się nocnym powrotem Saurona do Mordoru, podczas którego czarni kapitanowie dokonują brutalnych egzekucji zwiadowców Czarnej Bramy. Gracz wcieli się w Taliona – zwiadowcę, który traci swą rodzinę i wszystko to, co było dla niego drogie. Zostaje przywrócony do życia przez tajemniczego awatara zemsty. Podczas gdy Talion będzie wprowadzał w życie plan swojej zemsty,  gracze odkryją tajemnicę awatara, odnajdą pochodzenie Pierścieni Władzy i zmierzą się z ostatecznym nemezis.

Cechy gry:

  • Uwolnij moc upiora – gracze kontrolują upiorne moce, które mogą przechylić szalę zwycięstwa w brutalnej walce wręcz, skrytobójstwie i walce na dystans.
  • Pokonaj swoich wrogów  –zobacz świat oczami upiora, aby  poznać charakterystyczne szczegóły każdego wroga, by pomóc Talionowi w odwecie; każdy przeciwnik ma własną osobowość, pamięć i unikalne cechy, którymi można manipulować, by użyć ich do własnych celów.
  • Przymuś Mordor do własnej woli – gracze mogą obracać wrogów przeciw sobie i zmuszać ich do zabijania, terroryzowania, poświęcania się lub szpiegowania. W oparciu o poczynania gracza z systemem Nemesis każdy napotkany przeciwnik może być wyjątkowy i rozwijać się, by ostatecznie stać się osobistym arcywrogiem bohatera.
  • Nowa historia w Śródziemiu – dzięki akcji osadzonej pomiędzy wydarzeniami znanymi z historii Hobbita a trylogią Władcy Pierścieni, gracze odkryją pochodzenie pierścieni władzy i staną się najstraszniejszym wojownikiem w Mordorze.
  • Rozwijaj swoje umiejętności – ulepszaj zdolności i umiejętności, modernizuj broń i zostań legendą dzięki systemowi nagród runicznych, które są tworzone na podstawie dokonań graczy i ich unikalnych wrogów. 
Tagi: Śródziemie: Cień Mordoru | Middle-earth: Shadow of Mordor | Monolith Productions


Czytaj również

Śródziemie: Cień wojny
Wojna o Mordor, podejście drugie
- recenzja
Śródziemie: Cień Mordoru
W Mordorze, gdzie zaległy cienie
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.