» Wieści » Sprzedano milion egzemplarzy Lords of the Fallen

Sprzedano milion egzemplarzy Lords of the Fallen

|

Sprzedano milion egzemplarzy Lords of the Fallen

Oficjalnie potwierdzono, że w ciągu nieco ponad tygodnia od premiery Lords of the Fallen, gry soulslike wyprodukowanej na zlecenie polskiego CI Games, zakupiło ją już ponad milion użytkowników na wszystkich dostępnych platformach. Twórcy nie spoczywają jednak na laurach – prawie codziennie wypuszczane są kolejne aktualizacje, mające poprawić komfort rozgrywki graczy.

Lords of the Fallen to zupełnie nowa, pełna rozmachu przygoda RPG w ogromnym, połączonym świecie, ponad pięć razy większym niż w oryginalnej grze.

Po epoce okrutnej tyranii demoniczny bóg Adyr został ostatecznie pokonany. Lecz bogowie… nie odchodzą na zawsze. Minęły wieki. Nadchodzi odrodzenie Adyra. Jako jeden z legendarnych mrocznych krzyżowców wyrusz w podróż przez krainy żywych i umarłych w tej ogromnej grze RPG oferującej starcia z imponującymi bossami, szybką i pełną wyzwań walkę, emocjonujące interakcje z postaciami i rozbudowaną, immersyjną fabułę. Czy twoja legenda będzie opowieścią o świetle... czy o mroku?
Odważ się mieć nadzieję.

Odkryj ogromne, połączone światy

Przemierzaj dwa wielkie równoległe światy, by wypełnić misję pokonania Adyra. W krainie żywych nie brak wyzwań, ale w królestwie umarłych czyha na ciebie niewypowiedziana groza.

Zdefiniuj własną legendę

W pełni spersonalizuj wygląd swojej postaci dzięki szeregowi dostępnych wizualnych opcji, a następnie zdecyduj się na jedną z dziewięciu klas postaci. Rozwijaj swoją postać niezależnie od wybranej ścieżki początkowej, dostosowując ją do własnego stylu gry poprzez ulepszanie atrybutów, broni, pancerzy i zaklęć.

Opanuj szybką i płynną, pełną wyzwań taktyczną walkę

Tylko mistrzowskie opanowanie złożonego taktycznego systemu walki da ci nadzieję na przetrwanie. Wybierz jedną z setek wyjątkowo brutalnych broni lub zrezygnuj z oręża na rzecz niszczycielskich ataków tajemnymi mocami.

Połącz siły albo walcz z innymi w wieloosobowym trybie sieciowym

Ciesz się rozbudowaną kampanią dla jednego gracza w pojedynkę lub połącz siły z innymi heroldami latarni w trybie sieciowej współpracy. Możecie podróżować razem tak długo, jak chcecie, zbierając żywotność (PD) oraz broń i wyposażenie upuszczone przez wrogów, aby przenieść je do własnego świata. Kluczowe przedmioty i postępy w misjach nie zostaną przeniesione, aby zachować spójność twojej opowieści. Ostrzegamy osoby grające w sieci: bohaterowie z innych światów mogą i będą nawiedzać wasz świat.

Posługuj się narzędziem o bezbożnej mocy

Latarnia pozwoli ci przekraczać granicę między światami. Korzystaj z tej mrocznej sztuki, by docierać do zapomnianych miejsc, odnajdywać sławne skarby, a nawet manipulować duszami wrogów.

Pokonaj śmierć

Gdy zginiesz w świecie żywych, odrodzisz się na nowo… w krainie umarłych. Otrzymasz ostatnią szansę na powrót do grona żyjących, lecz staniesz się celem ataków przeróżnych piekielnych pomiotów.


Najważniejsze cechy:
 

  • Przemierzaj dwa wielkie równoległe światy – krainę żywych... i umarłych.
  • Opanuj szybki, płynny i pełen wyzwań system walki.
  • Odnoś zwycięstwa w pełnych rozmachu starciach z imponującymi bossami.
  • Posługuj się niszczycielskimi magicznymi atakami i wzmocnieniami postaci.
  • Zaproś drugiego gracza, aby płynnie dołączył do twojej kampanii w trybie wieloosobowej rozgrywki sieciowej (tylko gospodarz zapisuje postępy świata).
  • Wchodź w interakcje z wieloma postaciami, chętnymi do zaoferowania wątpliwej pomocy...
  • W pełni spersonalizuj swoją wyjątkową postać.
  • Wybierz jedną z dziewięciu początkowych klas postaci, wśród których znajdziesz rycerza, łotrzyka i czeladnika ognia.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Twitter
Tagi: Lords of the Fallen


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.