» Wieści » Sprostowanie CD Projekt RED

Sprostowanie CD Projekt RED

31-10-2010 16:19 | Jan 'gower' Popieluch

Sprostowanie CD Projekt RED
Dwa dni temu ukazał się w serwisie gram.pl wywiad, z którego wynikało, iż potwory, jakie pojawią się w Wiedźminie 2 nie będą już ściśle związane z twórczością Sapkowskiego i słowiańskim folklorem.

Informacja ta wywołała spore poruszenie wśród fanów Wiedźmina. Dzisiaj jednak, na oficjalnym forum gry, pojawiło się sprostowanie Pawła 'Blooddragona' Mielniczuka, odpowiedzialnego za całe zamieszanie. Czytamy w nim:

"Oczywiście, że potwory w Wiedźminie 2 będą się różnić od tych z Wiedźmina pierwszego. Gdybyśmy postawili po prostu na odświeżenie modeli potworów z pierwszej części gry, to byłoby nudno. W końcu gra traktuje o łowcy potworów i nie powinno być w tym nic dziwnego, że w kolejnej części przygód Geralt spotka się z nowymi niebezpieczeństwami i nowymi stworami.

Natomiast chciałbym wszystkich uspokoić: wszystkie potwory, które spotkamy w Wiedźminie 2 SĄ ściśle związane z książką i klimatem słowiańskim. W filmikach, które dotychczas opublikowaliśmy, widzieliście między innymi żagnicę, czy krabopająka. Będzie też okazja do spotkania paru starych znajomych, jak na przykład utopca, bez którego nie wyobrażamy sobie drugiej części gry :)
Więc, nie ma powodów do paniki, podczas wywiadu prowadzonego w bardzo luźnej atmosferze mogłem użyć niefortunnego sformułowania, które wprowadziło w błąd redaktora Gram.pl, za co serdecznie przepraszam."
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Forum gry Wiedźmin
Tagi: Wiedźmin 2: Zabójcy Królów | Wiedźmin 2 | Wiedźmin


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Don Czeslavio
   
Ocena:
0
A nie mówiłem? Ale nie, od razu bojkot, panika, wieszanie psów na CD. Ech ludzie :)
31-10-2010 21:28
~kade

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Polacy już tak mają, jak spadnie na nich liść za siekierę chwytają :)
01-11-2010 01:05

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.