» Wieści » Spotkanie z Reni Jusis reklamującą TDU2

Spotkanie z Reni Jusis reklamującą TDU2

|

Spotkanie z Reni Jusis reklamującą TDU2
W tę sobotę o godzinie 14.00 w EMPIKU Junior przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie odbędzie się spotkanie z piosenkarką Reni Jusis, która użyczyła swojego głosu dla gry Test Drive Unlimited 2.

Wydarzenie rozpocznie się od podjazdu pod drzwi salonu samochodu marki Jaguar XJ 5,0 V8 Portfolio. Później, na pierwszym piętrze Empiku będzie miała miejsce rozmowa z piosenkarką, w której opowie o sobie, swojej karierze, jej roli w dubbingu gier, fascynacji motoryzacją i grach komputerowych. Oczywiście, każdy będzie mógł także zadać swoje pytania. Spotkanie będzie nadzorowane przez Tadeusza "Zooltara" Zielińskiego, dziennikarza znanego z programu "Review Terrirtory" na Hyperze oraz tekstów w pismach Play i Komputer Świat Gry i portali takich jak Gamezilla czy Polygamia.

Warto, by gracze mieli ze sobą swoje egzemplarze gry, jako że piosenkarka będzie dawała na nich swoje autografy. Z tym związana będzie pewna konkurencja - pierwsze 100 osób, które zdobędą autograf, dostaną darmowy kod na pobranie dodatku Casino Online na dowolną platformę.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: informacja prasowa Cenega
Tagi: Reni Jusis | Test Drive Unlimited 2


Czytaj również

Komentarze


~Chaos Spawn

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+3
Już tam lecę!!! To najważniejsza chwila w moim życiu! Muszę mieć grę TD2U z jej autografem! Przecież to ważne i konieczne aby uhonorować popową celebrytkę. Nie mogę się już doczekać jej starannie wyreżyserowanych, uzgodnionych ze specami od PR "wyznań" dotyczących wieloletniej fascynacji Reni Jusis grami video...
19-02-2011 13:13
~C13nSm13rc1

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Nie rozumiem czemu sie czepiasz?
Ta dziewczyna ma przed sobą kapitalną przyszłość w szeroko pojętym szoł-biz. Jak tak na nią patrzę to uważam że np. z pewnością znalazłaby zatrudnienie w nowej ekranizacji Pieśni Lodu i Ognia...

Jako jeden z Upiorów Zimy XDDDD
20-02-2011 15:28
~daniel

Użytkownik niezarejestrowany
    ggftfgffgdj
Ocena:
0
gfvhfdcfvhcfvfhtdvg
27-02-2011 14:07

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.