» Space Company Simulator

Space Company Simulator

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Space Company Simulator
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Space Company Simulator
Producent: Intermarum
Wydawca: All in! Games
Data premiery (świat): 3 kwartał 2019
Wymagania sprzętowe: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz; 6 GB RAM; Nvidia GPU GeForce GTX 660; Windows 7 64-bit
Strona WWW: www.allingames.com/
Platformy: PC

Zmierz się z wyzwaniami kosmicznej ekspansji w Space Company Simulator. Stań na czele wielkiej korporacji w wyjątkowej grze tycoon, która pozwoli ci poznać wszystkie tajniki pracy najtęższych umysłów naszej planety.

Wyjątkowa gra tycoon

Space Company Simulator to unikalny symulator ekonomiczny, w którym wcielisz się w prezesa nowoczesnej korporacji specjalizującej się w technologiach kosmicznych. Twoim celem jest optymalne zarządzanie poszczególnymi gałęziami firmy, tak aby doprowadzić ją do ostatecznego podboju kosmosu.

Jako szef firmy podejmij szereg kluczowych decyzji związanych z rozwojem kosmiczych technologii, szkoleniem załogi i różnorodnymi badaniami naukowymi. Problemami, z którymi mierzyć się muszą na co dzień postacie formatu Elona Muska.

Space Company Simulator to jedyny taki symulator na rynku. Mechaniki gry dogłębnie odwzorowują szeroki wachlarz aspektów pracy nad podbojem kosmosu w stopniu, który nie oferowała wcześniej żadna inna gra komputerowa.

Walcz o dominację na rynku

Podbój kosmosu to prawdziwy wyścig, w którym przyjdzie ci się zmierzyć z innymi prężnie rozwijającymi się korporacjami. Pokaż, że jesteś skuteczniejszy pokonując je w finansowej i technologicznej walce o dominację nad przestrzenią kosmiczną.

Stworzony przez pasjonatów dla pasjonatów

Space Company Simulator to tytuł stworzony przez zespół pasjonatów podróży w kosmos. Gra jest efektem setek godzin szczegółowych badań realizowanych przez członków zespołu, których celem było uwzględnienie w grze wszystkiego co istotne dla efektywnej ekspansji kosmicznej.

Realistyczna, bogata w detale grafika zapewni ci niespotykane dotąd w grach tego gatunku doznania wizualne. Space Company Simulator pozwoli ci w pełni doświadczyć kosmicznej przyszłości, która czeka tuż za rogiem!

Źródło: Opis producenta

Tagi: All in! Games | Intermarum | Space Company Simulator


Czytaj również

Fort Triumph
Kiedy bycie bohaterem to za mało
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.