» Wieści » Soulslike inspirowany Opowieścią o Trzech Królestwach otrzyma wersję demo

Soulslike inspirowany Opowieścią o Trzech Królestwach otrzyma wersję demo

20-02-2023 11:23 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Soulslike inspirowany Opowieścią o Trzech Królestwach otrzyma wersję demo

Na początku marca do sprzedaży trafi Wo Long: Fallen Dynasty, nowa gra akcji od studia Team Ninja, znanego z inspirowanej Dark Souls serii Nioh. Jej akcja będzie osadzona w fantastycznej wersji Chin z okresu dynastii Han, który został spopularyzowany za sprawą Opowieści o Trzech Królestwach

W trakcie rozgrywki będziemy mieli okazję napotkać wiele z najbardziej znanych postaci z tego epiku. Fani gatunku będą mieli okazję zapoznać się z tym tytułem już niedługo.

Twórcy poinformowali bowiem, że 24 lutego udostępnione zostanie demo tej produkcji, które zostanie udostępnione na Steamie, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series S|X. Sama gra natomiast trafi do sprzedaży 3 marca.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Zapowiedź:

Z mrocznych czeluści wyłania się smok.

Nowa, mroczna fabularna gra akcji w klimatach fantasy, osadzona w Epoce Trzech Królestw, stworzona przez Team Ninja, autorów Nioh.

Rok 184. Chiny. Epoka późnej dynastii Han. Kraj słania się pod naporem chaosu i zniszczenia. Prosperująca przez wiele lat cesarska dynastia znajduje się na krawędzi upadku.

Wo Long: Fallen Dynasty to dramatyczna i pełna akcji opowieść o bezimiennym żołnierzu walczącym o przetrwanie w mrocznej i fantastycznej wersji świata czasów późnej dynastii Han, w rzeczywistości opanowanej przez demony. Gracze walczą z zabójczymi potworami i przeciwnikami posługującymi się technikami szermierskimi bazującymi na chińskich sztukach walki i starają się pokonać przeciwności losu, budząc drzemiącą w sobie moc.

Wo Long oznacza skradającego się smoka i jednocześnie bohatera lub wielką osobę, która nie jest jeszcze znana. To opowieść o oficerach, których czeka wspaniała przyszłość, ale którzy nie pokazali jeszcze, na co ich stać. To także historia głównego bohatera, który podąży ścieżką bohaterstwa.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Twitter
Tagi: Wo Long: Fallen Dynasty | Nioh


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.