» Wieści » Sony zdradza parę informacji o DC Universe Online

Sony zdradza parę informacji o DC Universe Online

02-06-2010 20:41 | Cubuk

Sony zdradza parę informacji o DC Universe Online
Wszyscy fani komiksów zacierają ręce, na nadchodzące DC Universe Online, zręcznościowe MMO, w którym prowadzimy wykreowanych przez sWszyscy fani komiksów zacierają ręce, na nadchodzące DC Universe Online, zręcznościowe MMO, w którym prowadzimy wykreowanych przez siebie superbohaterów z majtkami na spodenkach. Sony zdradziło datę premiery – gry możemy się spodziewać już (dopiero?) w listopadzie tego roku. Oprócz tego, ujawniono inne informacje dotyczące samej rozgrywki.

Walka będzie szybka, zręcznościowa i widowiskowa. Będziemy walczyć jak w typowej grze akcji oraz wyprowadzać combosy, których ilość ma być dość spora w końcowej wersji gry. Dodatkowo, będziemy mogli łączyć je z unikalnymi mocami, co pozwoli nam pokonywać naszych wrogów na jeszcze więcej sposobów.
Co nieco wspomniane także o procesie tworzenia naszego bohatera. Jeśli nie będziemy mieli pomysłu na żadną postać, będziemy mogli wybrać opcję stworzenia nam postaci inspirowanej na naszym ulubionym bohaterze ze świata DC. Dodatkowo, do jednego serwera będą się logować zarówno użytkownicy PCtów, jak i posiadacze konsol Playstation 3.

Warto także zobaczyć ciekawy materiał filmowy.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Gamezilla
Tagi: Sony | DC Universe Online


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.