» Wieści » Songs of Conquest: pełna wersja już dostępna

Songs of Conquest: pełna wersja już dostępna

|

Songs of Conquest: pełna wersja już dostępna

W sprzedaży jest już dostępna pełna wersja Songs of Conquest, porównywana do Heroes of Might & Magic III turowa gra fantasy, w której dowodzimy armiami, podbijamy wrogie zamki i zbieramy zasoby. Z tej okazji pokazano najnowszy, premierowy zwiastun tej produkcji – zachęcamy do oglądania.

Songs of Conquest to turowa gra strategiczna inspirowana klasykami lat 90. Kontroluj potężnych magów zwanych „Wielders” i udaj się w nieznane krainy. Tocz bitwy przeciw armiom, które ośmielą się stanąć ci na drodze, i odszukaj potężne artefakty. Świat czeka na twoje podboje!

Przygoda czeka

Przemierzaj zróżnicowane mapy z wieloma przeciwnikami i drogocennymi łupami. Zapuść się w odmienne regiony z wyjątkowymi wrogimi frakcjami, środowiskiem i polami bitewnymi.

Stwórz imperium

Zarządzaj zasobami, opracowuj nowe ulepszenia i powiększaj swoje królestwo. Rządź miastami zgodnie ze swoim stylem gry – sięgniesz po brutalną siłę, magię czy elementy obu strategii? Do podboju świata wiedzie wiele dróg.

 

Prowadź wojnę

Odkryj złożony system walki oparty o zdolności jednostek i potężną magię. Łącz rodzaje wojsk, aby zmaksymalizować potencjał zaklęć i ofensywny. Wykorzystaj pole bitwy na swoją korzyść, zajmując wzniesienia i chroniąc wąskie gardła.

Razem lub w pojedynkę

Odkryj pełną rozmachu przygodę dla jednego gracza lub rzuć wyzwanie znajomym w honorowym pojedynku, przez sieć lub lokalnie!

Wbudowany edytor poziomów

Edytor poziomów w grze pozwoli graczom kreować swoje własne przygody, korzystając z tych samych narzędzi, jakimi dysponowali twórcy w trakcie prac nad kampanią i mapami potyczek. Skryptuj wydarzenia w grze, kontroluj ścieżkę dźwiękową, pisz dialogi i dziel się swoimi pracami z innymi!

Cztery frakcje

Cztery frakcje ścierające się ze sobą w pełnym rozmachu konflikcie. Arleon, hołdujący tradycji rycerze toczący między sobą bój o dominację. Rana, prastare plemiona walczące o przetrwanie na mokradłach. Loth, nekromanci wskrzeszający nieumarłych, aby ukształtować wspaniałą przyszłość. Barya, zuchwali najemnicy i wynalazcy oddani złotu, prochowi i niezależności.

Kampania w formie pieśni

Posłuchaj bardów opiewających twoje imię po odniesionych triumfach. Każda kampania oferuje unikalną pieśń opowiadającą o twoich wzlotach i upadkach. Odblokuj nowe strofy w miarę wykonywania kolejnych misji, aby móc odsłuchać całego utworu u kresu przygody.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Songs of Conquest


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.