» Wieści » Songs of Conquest: można już grać w turową strategię w stylu Herosów III

Songs of Conquest: można już grać w turową strategię w stylu Herosów III

12-05-2022 08:16 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Songs of Conquest: można już grać w turową strategię w stylu Herosów III

Do sprzedaży na Steamie w ramach Early Access trafiło Songs of Conquest, gra zapowiadana przez jej twórców jako duchowy następca Heroes of Might & Magic III. Na razie w grze dostępne są cztery frakcje, jak również edytor poziomów, umożliwiający tworzenie własnych map. Do sieci trafił z tej okazji premierowy zwiastun produkcji – zachęcamy do oglądania.

Songs of Conquest to turowa gra strategiczna inspirowana klasykami lat 90. Kontroluj potężnych magów zwanych „Wielders” i udaj się w nieznane krainy. Tocz bitwy przeciw armiom, które ośmielą się stanąć ci na drodze, i odszukaj potężne artefakty. Świat czeka na twoje podboje!

Przygoda czeka

Przemierzaj zróżnicowane mapy z wieloma przeciwnikami i drogocennymi łupami. Zapuść się w odmienne regiony z wyjątkowymi wrogimi frakcjami, środowiskiem i polami bitewnymi.

Stwórz imperium

Zarządzaj zasobami, opracowuj nowe ulepszenia i powiększaj swoje królestwo. Rządź miastami zgodnie ze swoim stylem gry – sięgniesz po brutalną siłę, magię czy elementy obu strategii? Do podboju świata wiedzie wiele dróg.

 

 

Prowadź wojnę

Odkryj złożony system walki oparty o zdolności jednostek i potężną magię. Łącz rodzaje wojsk, aby zmaksymalizować potencjał zaklęć i ofensywny. Wykorzystaj pole bitwy na swoją korzyść, zajmując wzniesienia i chroniąc wąskie gardła.

Razem lub w pojedynkę

Odkryj pełną rozmachu przygodę dla jednego gracza lub rzuć wyzwanie znajomym w honorowym pojedynku, przez sieć lub lokalnie!

Wbudowany edytor poziomów

Edytor poziomów w grze pozwoli graczom kreować swoje własne przygody, korzystając z tych samych narzędzi, jakimi dysponowali twórcy w trakcie prac nad kampanią i mapami potyczek. Skryptuj wydarzenia w grze, kontroluj ścieżkę dźwiękową, pisz dialogi i dziel się swoimi pracami z innymi!

Cztery frakcje

Cztery frakcje ścierające się ze sobą w pełnym rozmachu konflikcie. Arleon, hołdujący tradycji rycerze toczący między sobą bój o dominację. Rana, prastare plemiona walczące o przetrwanie na mokradłach. Loth, nekromanci wskrzeszający nieumarłych, aby ukształtować wspaniałą przyszłość. Barya, zuchwali najemnicy i wynalazcy oddani złotu, prochowi i niezależności.

Kampania w formie pieśni

Posłuchaj bardów opiewających twoje imię po odniesionych triumfach. Każda kampania oferuje unikalną pieśń opowiadającą o twoich wzlotach i upadkach. Odblokuj nowe strofy w miarę wykonywania kolejnych misji, aby móc odsłuchać całego utworu u kresu przygody.

 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Steam
Tagi: Songs of Conquest

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.