» Wieści » Śląski festiwal fantastyki - Cosmicon

Śląski festiwal fantastyki - Cosmicon

|

Śląski festiwal fantastyki - Cosmicon

W sobotę, 25 maja 2024 roku w Chorzowie, rozpocznie się Śląski Festiwal Fantastyki – Cosmicon. Impreza odbędzie w Planetarium Śląskim pod hasłem „Przeszłość bramą do przyszłości".

Informacja prasowa:

Planetarium – Śląski Park Nauki to nie tylko doskonałe miejsce do obserwacji gwiazd i planet, ale także idealne otoczenie dla naszego fantastycznego wydarzenia! Po remoncie stało się ono jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów na świecie, a jego futurystyczna architektura przywodzi na myśl scenografię rodem z science fiction.

W dniu imprezy cały Śląski Park Nauki zamieni się w centralny punkt dla wszystkich fanów szeroko pojętej fantastyki! Tego dnia odbędą specjalne prelekcje, pokazy i wystawy. Nie zabraknie także wystawców oferujących niezwykłe produkty i dzieła związane z naszą ulubioną tematyką. 

Podczas Cosmiconu spotkacie również postaci z wielu fantastycznych światów, usłyszycie dużo dobrej muzyki i poczujecie niepowtarzalną atmosferę tego wydarzenia.
Zapraszamy Was serdecznie do udziału w Śląskim Festiwalu Fantastyki, który będzie niezapomnianym doświadczeniem dla wszystkich miłośników fantastyki!
Wydarzenie bezpłatne, wstęp wolny.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Wydarzenie na Facebooku
Tagi: Cosmicon | Śląski Festiwal Fantastystki | Planetarium Śląskie

Komentarze


Johny
   
Ocena:
0

Jak by co to wybieram się na ten konwent. Jak by ktoś przy okazji był na Śląsku możemy się spotkać.

15-05-2024 22:01

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.