» Singularity

Singularity

Dodał: Tomasz 'arakin' Czajka

Singularity
8
Ocena użytkowników
Średnia z 1 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 1
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Singularity
Producent: Raven Software
Wydawca: Activision Blizzard
Dystrybutor polski: Licomp Empik Multimedia
Data premiery (świat): 29 czerwca 2010
Data premiery (Polska): 25 czerwca 2010
Nośnik: 1 DVD
Strona WWW: www.singularity-game.com
Platformy: PC

Singularity to pierwszoosobowa gra akcji autorstwa Raven Software, firmy odpowiedzialnej między innymi za Soldier of Fortune oraz Star Wars: Jedi Knight.

W Singularity gracz wcieli się w postać pilota oddziału zwiadowczego, który został wysłany z misją zbadania tajemniczej postsowieckiej wyspy. Po awaryjnym lądowaniu okazuje się, że miejsce to nieustannie przenosi się między teraźniejszością, a latami 60-tymi XX wieku. Zadaniem gracza będzie rozwiązanie zagadki owego nieudanego eksperymentu, który miał zmienić oblicze Zimnej Wojny. W rozwikłaniu tajemnicy przeszkadzać będzie konkurencja, która również chce położyć swoje łapy na złożach pierwiastka einsteinum wraz z jego potężnymi właściwościami.

Już na samym początku gry do dyspozycji gracza zostanie oddane urządzenie Time Device Machine. Pozwala ono na zabawy z czasem, jego cofanie oraz przyspieszanie upływu. Dzięki temu sprzętowi można na przykład przywrócić skorodowany most do stanu świetności lub nagle postarzyć przeciwnika, aż zostaną z niego tylko kości i proch. Ponadto podczas zwiedzania wyspy gracz niejednokrotnie natknie się na portale czasowe przenoszące go do lat 60 XX wieku. Często będzie on musiał dokonywać zmian w przeszłości, aby pozbyć się przeszkód blokujących mu drogę w teraźniejszości.

Ponadto zmierzyć się nam będzie dane z różnymi monstrami i mutantami powstałymi w wyniku anomalii czasowych. Wiele z nich jest zniekształconymi echami przeszłości, na przykład zjawy i fantomy.

Całość została opracowana przy użyciu silnika Unreal Engine 3.0, który pozwala na zastosowanie wielu efektów specjalnych. Warto zwrócić uwagę szczególnie na różne stylistyki układów rozgrywanych w odmiennych realiach czasowych i historycznych.

Galeria

Zobacz wszystkie »
Tagi: Singularity | Raven Software

Filmy

» Singularity shooting trailer
» Gameplay z komentarzami twórców
» Last Resort Trailer
» Cause and Affect Trailer
» Impulse Power Trailer
» Gravity Power Trailer


Czytaj również

Singularity
- recenzja
Call of Duty: Black Ops Cold War
To samo, ale jeszcze lepsze
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.