» Sims 4

Sims 4

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Sims 4
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: The Sims 4
Producent: The Sims Studio
Wydawca: Electronic Arts
Dystrybutor polski: Electronic Arts Polska
Data premiery (świat): 2 września 2014
Data premiery (Polska): 2 września 2014
Wymagania sprzętowe: Intel Core 2 Duo 1,8 GHz / AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ (lub z wbudowanym układem graficznym: Intel Core 2 Duo 2,0 GHz / AMD Turion 64 X2 TL-62 2,0 GHz); 2 GB RAM; NVIDIA GeForce 6600 / ATI Radeon X1300 / Intel GMA X4500 128 MB VRAM; Windows XP SP3 / Vista SP2 / 7 SP1 / 8 / 8.1 / 10; 15 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Strona WWW: www.thesims.com/
Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One

Poczuj moc tworzenia i kontrolowania własnych postaci w wirtualnym świecie, w którym nie ma ograniczeń. Wyrażaj swą kreatywność, dając Simom niepowtarzalny wygląd i unikalne cechy osobowości. Wybieraj dla nich stroje i fryzury oraz ustalaj życiowe aspiracje. Bez zbędnego wysiłku buduj idealne domy dzięki możliwości szybkiej adaptacji pomieszczeń w trybie budowania. Gdy wszystko jest już gotowe, nie zapomnij o ulubionych obiektach i oryginalnym wystroju. Kształtując bogate i zabawne przeżycia swoich Simów, zadbaj o ich relacje i rozwój kariery zawodowej. Zwiedzaj piękne światy i wyjątkowe otoczenia, podróżuj do nowych dzielnic pełnych ciekawych lokali i intrygujących Simów. Doświadczaj wolności w zabawie, rządź i pogrywaj z życiem!

Twórz wyjątkowych Simów Twórz różnorodnych Simów, obdarzając ich oryginalnym wyglądem, wielką osobowością i nowymi emocjami. Personalizuj wygląd Simów w trybie Stwórz Sima. Od budowy ciała, przez fryzurę aż po sposób chodzenia i strój to Ty decydujesz o wszystkim. Wybierając cechy i aspiracje życiowe swoich Simów, nadasz sensu ich egzystencji, nie tracąc kontroli nad ich ciałami, umysłami i sercami.

Zbuduj idealny dom Buduj domy dla swoich Simów bez zbędnego wysiłku dzięki możliwości szybkiej adaptacji pomieszczeń w trybie budowania. Dom marzeń konstrukcja, projekt, umeblowanie i dekoracja wnętrz wszystko dokładnie takie, jak sobie zażyczysz, łącznie z rzeźbą terenu. Basen w piwnicy? Nie ma sprawy!

Odkrywaj niezwykłe światy Podróżuj między światami, odkrywaj wyjątkowe otoczenia i odwiedzaj ciekawe lokale. Twoi Simowie mogą odwiedzać nowe społeczności, poszerzać swój krąg znajomych, spacerować z przyjaciółmi oraz zbierać interesujące obiekty.

Pogrywaj z życiem Kształtuj bogate i zabawne przeżycia swoich Simów, wpływając na ich związki i kariery. To od Twoich wyborów zależy, jak będzie wyglądało ich życie od momentu narodzin, przez dzieciństwo aż po dorosłość. Rozwijaj umiejętności swoich Simów i realizuj nowe hobby.

Włączaj do gry nowe przeżycia Nowa Galeria pozwoli Ci odkrywać niesamowitą zawartość społeczności, którą można dodawać do gry, i udostępniać światu swoje dzieła. Pobieraj ulubionych Simów, gotowe domy i pokoje, dodawaj je do ulubionych i zostawiaj komentarze.

Źródło: Origin

Tagi: The Sims 4 | The Sims | The Sims Studio | Electronic Arts


Czytaj również

Star Wars: Squadrons
Czy leci z nami deweloper?
- recenzja
Anthem
Kiedy świat staje na głowie
- recenzja
A Way Out
Tworząc więzi
- recenzja
Polterświęta 2017
Fantastyczna choinka
Battlefield 1
Znowu pierwszy
- recenzja
Medal of Honor
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.