» Siege Survival: Gloria Victis

Siege Survival: Gloria Victis

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Siege Survival: Gloria Victis
7.25
Ocena użytkowników
Średnia z 2 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Siege Survival: Gloria Victis
Producent: Black Eye Games
Wydawca: Ravenscourt
Dystrybutor polski: Koch Media Polska
Data premiery (świat): 18 maja 2021
Data premiery (Polska): 18 czerwca 2021
Wymagania sprzętowe: Intel Core i3 / AMD Athlon II X4 2,7 GHz; 4 GB RAM; GeForce GT 740 / Radeon HD 7750 1 GB RAM; DirectX 11; Windows 7 64-bit; 10 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Platformy: PC
Wersja demo: Steam

W Siege Survival: Gloria Victis, średniowiecznej grze osadzonej w świecie Glorii Victis, twoje królestwo zostało najechane, a miasto stało się celem brutalnego oblężenia.

Garstka cywilów, uwięziona w ostatnim niezdobytym jeszcze przyczółku obrony, jest jedyną nadzieją walczących o przetrwanie żołnierzy. Choć nie walczysz z najeźdźcami osobiście, to los miasta spoczywa w twoich rękach.

Wspomagaj ostatnich obrońców walczących z przeważającymi siłami wroga, by wytrwać do przybycia odsieczy. Za dnia wznoś budowle, zarządzaj zasobami i wytwarzaj zapasy, w nocy zaś przeszukuj zrujnowane miasto w poszukiwaniu zapasów oraz werbuj ocalałych cywilów.

Cechy gry

Przetrwaj oblężenie

Zdziesiątkowani i wyczerpani żołnierze są ostatnią linią obrony zrujnowanego miasta. Rozpaczliwie potrzebują strzał, broni i pancerzy, a także opieki dla rannych. Musisz zapewnić ostatnim obrońcom wszystko, czego potrzebują, by przetrwać toczące się co kilka dni walki. W przeciwnym razie, najeźdźcy ostatecznie złamią opór i wezmą twierdzę szturmem. Musisz również chronić swoich cywilów i ich obozu przed deszczem płonących strzał i potężnymi głazami.

Zarządzaj zasobami i je wytwarzaj

Potrzebujesz lepszej broni, dachu nad głową, ciepłej strawy i innych rzeczy niezbędnych do przetrwania. Jedynym sposobem, by je zdobyć jest wytworzenie ich przez twoją drużynę. Lecz zasoby są ograniczone, ty zaś musisz utrzymać przy życiu zarówno żołnierzy, jak i cywilów – musisz znaleźć sposoby na oszczędzanie żywności, rozwój infrastruktury i wydajniejsze wykorzystanie zapasów.

Plądruj ruiny miasta

Opuszczając nocą bezpieczny donżon, zakradnij się w splądrowane ruiny miasta, gromadź cenne zasoby i pomóż mieszkańcom, którzy przeżyli – lub ich wykorzystaj. Uważaj jednak na patrole wroga, które przeczesują ulice. Użyj sprytu, żeby pozostać w ukryciu… i przy życiu. Odblokuj przejścia do innych dzielnic, werbuj ocalałych cywilów i wróć przed świtem, aby nie wpaść w ręce najeźdźców.

Bez odwrotu

Odsiecz nadciąga, jednak jest tygodnie drogi stąd. W trakcie oblężenia jeden dylemat często rodzi kolejny, stawiając cię przed trudnymi wyborami moralnymi. Los twoich towarzyszy – i twojego miasta – jest wyłącznie w twoich rękach. Czekają was głód, rany, choroby i rozpacz, ale i rosnące napięcie pomiędzy cywilami i obrońcami. Dbać o żołnierzy, czy utrzymać cywilów przy życiu? Ta decyzja należy do ciebie.

Opowiedz własną historię

Gra Siege Survival: Gloria Victis jest opracowywana na platformie, która już od chwili premiery zapewni obsługę modów i treści tworzonych przez społeczność. Twórz od zera własne wyjątkowe scenariusze i historie, rozwijając świat Glorii Victis.

Źródło: Opis wydawcy

Tagi: Koch Media Polska | Koch Media | Ravenscourt | Siege Survival: Gloria Victis


Czytaj również

Graliśmy w Relictę
Księżycowe łamanie głowy
- pierwsze wrażenia
Saints Row
Czy dasz radę stanąć na czele gangu?
- recenzja
Siege Survival: Gloria Victis
Czy zdołasz zapobiec oblężeniu?
- recenzja
Outward – The Three Brothers
Outward nadal zachwyca
- recenzja
Outward
Kiedy dziedzictwo decyduje o przyszłości
- recenzja
Maneater
Będziemy potrzebowali większego rekina
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.