» Wieści » Sid Meier's Civilization V zapowiedziana

Sid Meier's Civilization V zapowiedziana

18-02-2010 22:30 | Michał 'Charger' Mularski

Sid Meier's Civilization V zapowiedziana
Mamy świetną wiadomość dla wszystkich z was, którzy kochają wymagające i rozbudowane strategie. Oto królowa ich wszystkich w piątej już odsłonie została zapowiedziana. Mowa oczywiście o serii Sid Meier’s Civilization, nad którą prace ogłosiło 2K Games. Tytułem zajmuje się obecnie studio Firaxis Games, przygotowując wersję na PC.

Producenci już teraz obiecują nam długie godziny wyśmienitej rozgrywki poświęcone rozbudowie i obronie naszego imperium (dostępnych jest aż 18 nacji). Civilization V zawierać będzie jeszcze głębsze zależności dyplomatyczne, wiele nowych opcji i możliwości, a wszystko to okraszone niesamowitą oprawą audio-wizualną, opartą na zupełnie nowym silniku. Spora uwaga jest poświęcana uczynieniu rozgrywki jeszcze bardziej realistyczną. Gra urzec ma nas dbałością o szczegóły. Przykładem niech będą dyplomaci i przywódcy, mówiący w swych ojczystych językach. Cieszy fakt, iż tytuł dostanie rozbudowany tryb zabawy wieloosobowej z dużą ilością map, możliwością tworzenia modów i obsługą sieci LAN, co w nowych tytułach jest często pomijane.

Więcej, lepiej, bardziej realistycznie - tak w skrócie można podsumować obietnice względem Sid Meier’s Civilization V. Wszyscy fani strategi mogą już zacząć wyczekiwanie, albowiem data premiery została zaplanowana na jesień tego roku. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie tytułu.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Eurogamer
Tagi: Sid Meier's Civilization V | Civilization | Civilization V


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.