» Saga Icewind Dale

Saga Icewind Dale

Dodał: Łukasz 'Chavez' Maludy

Saga Icewind Dale
8.52
Ocena użytkowników
Średnia z 21 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 10
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Saga Icewind Dale
Seria wydawnicza: eXtra Klasyka Gold
Producent: Black Isle Studios
Wydawca: Interplay / Vivendi Games
Dystrybutor polski: CD Projekt
Data premiery (świat): 26 lipca 2007
Data premiery (Polska): 26 lipca 2007
Wymagania sprzętowe: Procesor Pentium 266 MHz (lub kompatybilny), 32 MB RAM, 4MB karta graficzna zgodna z DirectX, Windows 95/98
Nośnik: 1 DVD
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 24,99 zł

Skład pakietu: Icewind Dale II + Icewind Dale + Icewind Dale: Heart of Winter Saga Icewind Dale to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników dobrych gier RPG. Wyrusz do Zapomnianych Krain - świata, który już doskonale znasz z kultowej serii Baldur's Gate. Czeka Cię fascynująca podróż na północ od legendarnego miasta, do zlodowaciałego rejonu Icewind Dale. W swej wędrówce odwiedzisz ogromne miasta, świątynie, przerażające więzienia, prastare ruiny z mrocznymi lochami. Czeka Cię wiele zadań i pojedynków z potężnymi wrogami, których w krainie Icewind Dale jest więcej niż kiedykolwiek widziałeś. Choć niektóre monstra są nieludzko ogromne i potężne, nie przerażaj się! Magia i śmiercionośna broń pozwolą Twojej drużynie zwyciężyć nawet takie bestie... Jeśli Ci się nie uda, to zamarznięte szczątki Twojej drużyny pozostaną jedynym świadectwem nieudanej wyprawy i nikt już nie powstrzyma hord barbarzyńców zalewających Zapomniane Krainy. Saga Icewind Dale to kompletne wydanie wszystkich części oraz dodatków tej wspaniałej gry (wraz z darmowym dodatkiem Icewind Dale: Trials of the Luremaster), wzbogacone o dodatkowe materiały w formie elektronicznej. Długo oczekiwane przez graczy wznowienie! Ważne! Gry wchodzące w skład pakietu działają na systemach operacyjnych Windows XP i Vista, mimo że nie były projektowane z myślą o nich.
  • Rozbudowana fabuła, w której kierując poczynaniami grupy bohaterów musisz rozwikłać wiele tajemnic i pokonać setki przeciwników, aby uwolnić krainę Icewind Dale od wszechobecnego zła.
  • Walki w czasie rzeczywistym, z możliwością pauzy, oparte na ulepszonym systemie bitew znanym z Baldur`s Gate i Planescape: Torment.
  • Ponad 70 przeróżnych rodzajów postaci, w tym po raz pierwszy naprawdę ogromne i potężne bestie.
  • Niezliczone czary i uroki, magiczne przedmioty i zbroje, zadania i misje.
  • Możliwość modyfikacji cech bohaterów. Niepowtarzalne efekty graficzne generowane przez ulepszony Bioware Infinity Engine, wykorzystany wcześniej w Baldur`s Gate i Planescape: Torment to klasa sama dla siebie
Tagi: Icewind Dale | Heart of Winter | eXtra Klasyka Gold

Filmy

» Icewind Dale 2 Trailer
» Icewind Dale II - Introduction
» Icewind Dale Trailer
» Icewind Dale Heart of Winter Trailer
» Icewind Dale - Introduction
» Icewind Dale - Heart Of Winter - Introduction


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.