» Saga Fallout

Saga Fallout

Dodał: Łukasz 'Chavez' Maludy

Saga Fallout
9.36
Ocena użytkowników
Średnia z 64 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 32
Obecnie grają: 2

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Saga Fallout
Seria wydawnicza: eXtra Klasyka neXt
Producent: Black Isle Studios
Wydawca: Interplay
Dystrybutor polski: CD Projekt
Data premiery (świat): 30 września 1997
Data premiery (Polska): 23 stycznia 1998
Wymagania sprzętowe: Fallout / Fallout 2: Pentium 90 MHz, 16 MB RAM, 700 MB miejsca na dysku, napęd DVD-ROM 4x, karta dźwiękowa zgodna z DirectX, karta graficzna SVGA zgodna z DirectX. System: Windows 95/98/XP (gry nie były projektowane dla Windows XP i mogą powodować problem
Nośnik: 1 DVD
Strona WWW: fallout.gram.pl
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 19,99 zł

Skład pakietu: Fallout Tactics: Brotherhood of Steel + Fallout + Fallout 2 Nasza egzystencja... podziemna Krypta zasiedlona przez tysiące mieszkańców. Siedzimy w niej od momentu wybuchu, aż... do odwołania. Trwa to już prawie 80 lat i na razie nikt nie wie, kiedy ten koszmar się zakończy. Wysyłaliśmy już na zewnątrz wielu zwiadowców, niestety żaden z nich dotąd nie powrócił. Kilka dni temu nasz system pozyskiwania wody uległ uszkodzeniu. Zapasów, nie wystarczy nam na długo. Ktoś musi więc opuścić Kryptę i znaleźć moduł umożliwiający reperację systemu pozyskiwania wody. Wypadło na mnie... Tak zaczyna się przygoda pierwszej części Fallout. Podczas swej wędrówki będziesz przemierzał postnuklearne pustkowia, odwiedzisz miasta, w których na nowo rodzi się cywilizacja. Na swej drodze napotkasz również rodzące się nowe zło, któremu stawisz czoło. Będziesz zmuszony do dokonywania niekiedy trudnych wyborów - ich konsekwencje w znacznym stopniu wpływają na rozwój akcji. Fallout 2 przeniesie Cię aż 80 lat później. Tym razem wyruszysz na poszukiwanie G.E.C.K. - legendarnego artefaktu, pozwalającego na stworzenie raju na ziemi. Tylko w nim pozostała nadzieja dla przymierających głodem mieszkańców Twojej rodzinnej wioski. Z kolei w Fallout Tactics, znakomitej mieszance strategii i RPG, wcielasz się w rekruta Bractwa Stali, by zaprowadzić ład i porządek w zniszczonych wojną atomową Stanach Zjednoczonych. Saga Fallout to propozycja dla wszystkich miłośników dobrych gier RPG i strategii. Teraz na płycie DVD, wzbogacona o dodatkowe, rozbudowane materiały w formie elektronicznej. Znajduje się w niej wszystko, czego potrzebuje prawdziwy fan gier RPG!
  • Przenieś się na zdewastowane pustkowie, gdzie czekają na Ciebie setki zadań, które możesz rozwiązać na wiele sposobów. Tylko od Ciebie zależy, w jaki sposób osiągniesz zamierzony cel.
  • Wypróbuj drobiazgowy system walki oparty na turach oraz opcję precyzyjnego celowania w poszczególne partie ciała przeciwnika. Dzięki temu możesz go zranić, sparaliżować lub oczywiście zabić.
  • Poznaj wspaniałą interakcję z otoczeniem. Postacie w grze zapamiętują Wasze spotkanie i przy następnej okazji reagują odpowiednio do wyników poprzedniej rozmowy - uwaga! mogą być więc mocno zdenerwowane - swoimi wypowiedziami kształtujesz bowiem klimat rozmowy i nastawienie rozmówcy.
  • W Fallout Tactics wybierz między rozgrywką w trybie taktycznym z podziałem na tury albo bitwami czasie rzeczywistym, przedzieraj się przez pełne niebezpieczeństw lokacje - wioski dzikusów, ponure pustkowia, ruiny miast pokryte śniegiem bazy wojskowe oraz fortece Bractwa Stali, wykaż swoje umiejętności bojowe oraz strategiczne w 20 ogromnych, całkowicie odmiennych misjach.
  • Zagraj wraz ze swoimi kolegami w fantastycznym trybie dla wielu graczy, który umożliwia rozgrywkę do 17 osób jednocześnie!
  • Delektuj się wspaniałą, polską wersją językową Fallout Tactics, powstałą przy udziale znakomitych aktorów: m.in. Olafa Lubaszenki, Andrzeja Chyry oraz Mirosława Baki! Fallout i Fallout 2 zostały wydane w polskiej, kinowej wersji językowej - polskie napisy przy zachowaniu oryginalnych kwestii mówionych.
Tagi: eXtra Klasyka neXt | Saga Fallout

Filmy

» Official Fallout Tactics: Brotherhood of Steel trailer
» Fallout Intro Movie
» Fallout 2 Intro Movie
» Fallout 2 Trailer

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.