» Wieści » SW: TOR za darmo

SW: TOR za darmo

|

SW: TOR za darmo
Jeden z najciekawszych i najdroższych MMORPG, Star Wars: The Old Republic, przechodzi na system free-2-play. Nowy tryb ma wejść w życie na jesieni.

Na skutek spadku popularności gry w obecnym systemie abonamentowym twórcy rozważali przejście na finansowanie z mikrotransakcji. Niedawno wprowadzili permanentną wersję demonstracyjną, pozwalającą grać za darmo na dwóch pierwszych planetach (do 15 poziomu rozwoju postaci). Obecnie planują wprowadzić dwa rodzaje kont. Jeden, abonamentowy (za 15 dolarów miesięcznie), zaś drugi darmowy, choć okrojony. W tym drugim maksymalny poziom doświadczenia ograniczony ma zostać do 50, zmniejszony będzie dostęp do misji kosmicznych i stref wojennych oraz ograniczona liczba opcji kreacji postaci.

Mikrotransakcje mają opierać się o dostępne za prawdziwie pieniądze "kartelowe monety". Właściciele kont z abonamentem otrzymywaliby co miesiąc pewną ich sumę.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Oficjalna strona gry
Tagi: Star Wars: The Old Republic


Czytaj również

Komentarze


Indoctrine
   
Ocena:
0
Aha, 15, teraz 50 a potem bez limitu :)

Pograłem trochę. Sprawnie zrobione, aczkolwiek bez rewelacji. Trochę lore dziwaczne jak się gra Jedi :> No ale to już specyfika świata.
03-08-2012 14:16
Dabi
   
Ocena:
0
Mnie od tej gry najbardziej odpychałby świat w jakim jest osadzona.
03-08-2012 20:25
Umbra
   
Ocena:
0
A ja dalej nie mialem czasu ale od wrzesnia na pewno zanurze sie w swiecie Gwiezdnych Wojen. W koncu czekalem na ta gre tyle lat... nie wiem tylko jak znajde czas, pomiedzy Diablo 3 a przechodzeniem zaleglych Total Warow, ale jakos sie te nocki przedluzy :)
05-08-2012 13:55

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.