» Wieści » Rzym największym miastem w historii Assassin's Creed

Rzym największym miastem w historii Assassin's Creed

27-09-2010 14:50 | Bartek 'Dante' Dudek

Rzym największym miastem w historii Assassin's Creed
W tym tygodniu na łamach portalu UGDB ukazał się wywiad z producentem Assassin's Creed 2 - Vincentem Pontbriand. Twórca przygód Ezio opowiedział w nim o paru istotnych faktach oraz ciekawostkach dotyczących jego najnowszego dzieła, czyli Assassin's Creed: Brotherhood.

"Dla tej przygody postanowiliśmy stworzyć największe miasto, jakie kiedykolwiek powstało w serii Assassin's Creed i właśnie tutaj dziać się będzie większość akcji, którą zobaczymy w grze."

"W mieście będzie wiele atrakcji. Wieczne Miasto to naprawdę duża lokacja, a wraz ze swoimi licznymi poziomami, pobocznymi misjami, sekretnymi miejscami czy różnymi elementami związanymi z naszym bractwem, stanowi nie lada gratkę dla fanów."

"Oczywiście w grze znajdą się też unikalne misje, w których Ezio będzie zmuszony udać się do innych lokacji jak Neapol czy Monte Criceo, a także odwiedzi kilka mniejszych miejscowości. W tym jedną leżącą na obrzeżach, gdzie jego zadaniem będzie zniszczenie maszyny oblężniczej zaprojektowanej przez swojego przyjaciele Leonardo."

"Sam Rzym będzie bardzo zróżnicowany pod kątem architektury. Podróżując po mieście, natkniemy się na dzielnice mające korzenie w czasach starożytnych, średniowiecznych czy zupełnie nowych, wybudowanych zgodnie z myślą epoki renesansu."

Jak widać, jest na co czekać. Gra zadebiutuje na PC w przyszłym roku.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: VG247
Tagi: Assassim's Creed: Brotherhood


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.