» Wieści » Ruszyła zbiórka na Crossroads Inn

Ruszyła zbiórka na Crossroads Inn

14-02-2019 00:23 | Jan 'gower' Popieluch

Ruszyła zbiórka na Crossroads Inn

W serwisie Kickstarter ruszyła zbiórka na dokończenie produkcji gry Crossroads Inn warszawskiego studia Kraken Unleashed będącego częścią spółki Klabater związanej z CDP. Twócy potrzebują 30 tysięcy dolarów.

Crossroads Inn to gra łącząca zarządzanie średniowieczną karczmą ze złożona fabułą rodem z gier RPG. Wcielamy się w młodego chłopaka, który zaczyna pracę w tawernie położonej na granicy trzech skłóconych królestw. Ta lokalizacja sprawia, że na jego głowie będzie nie tylko obsługiwanie awanturników i utrzymywanie interesu, ale również intryga związana z wyborem następcy nagle zmarłego króla.

Poza trybem kampanii gra będzie oferowała również sandbox oraz krótkie scenariusze z konkretnymi celami.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Gracze, którzy zdecydują się wesprzeć studio Kraken Unleashed kwotą 15 dolarów (jutro będzie to już 20 dolarów), otrzymają kod na Crossroads Inn wraz z cyfrowymi dodatkami, w tym artbookiem, ścieżką dźwiękową i mapą świata gry w wysokiej rozdzielczości. Za 55 (65) dolarów można oprócz tego zdobyć przepustkę sezonową, e-booka z przepisami unikalny przedmiot w grze i dziennik głównego bohatera. Pierwsze fizyczne prezenty pojawiają się przy kwocie 100 dolarów – pocztówki i kalendarz a autografami twórców. Przewidziano nawet próg 995 dolarów, który zagwarantuje zaproszenie na obiad w średniowiecznej tawernie oraz bilet na Gamescom lub PAX.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Kickstarter
Tagi: Crossroads Inn | Kraken Unleashed


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.