» Wieści » Rogue Prince of Persia zadebiutowało we Wczesnym Dostępie

Rogue Prince of Persia zadebiutowało we Wczesnym Dostępie

|

Rogue Prince of Persia zadebiutowało we Wczesnym Dostępie

W ramach usługi Early Access na Steamie zadebiutowało właśnie The Rogue Prince of Persia, nowa produkcja od studia Evil Empire (znanego z dodatków do Dead Cells). Z tej okazji twórcy pokazali nowy, premierowy zwiastun tego tytułu, a jego pierwsze aktualizacje mają zostać wypuszczone już niedługo – zachęcamy do obejrzenia trailera!

Zapowiedź:

Doświadcz dynamicznej, pełnej wyzwań i przystępnej gry roguelite, opanowując akrobatyczne ruchy i płynnie przechodząc między platformową eksploracją a walką. Znajduj nową broń, wyposażaj się w ozdoby ze specjalnymi efektami i ulepszaj je, aby tworzyć własne konfiguracje. Odkrywaj nowe postacie, informacje oraz obszary, próbując znaleźć sposób na ocalenie Persji przed inwazją Hunów, i stań się bohaterem swych marzeń.

Persja w niebezpieczeństwie

Poprowadź Księcia do walki z Hunami spaczonymi działaniem mrocznej szamańskiej magii i znajdź swoje miejsce wśród królewskiego rodu, odkrywając pełną życia reinterpretację Persji. Łącz ze sobą elementy całej układanki i zwiedzaj nowe obszary, raz za razem podejmując walkę i poznając szereg barwnych postaci w ramach nieliniowych postępów fabularnych.

Stań się księciem Persji

Przechodź płynnie od platformowej eksploracji do walki, używając swych akrobatycznych ruchów do przechytrzania wrogów. Korzystaj z kultowego biegu po ścianie, aby korzystać z nowych możliwości ataku, unikać pułapek oraz eksplorować trudno dostępne obszary. Kop i wykonuj uniki, aby radzić sobie z grupami wrogów, kiedy wydaje się, że wszystko jest przeciwko tobie.

Adaptuj się i doskonal umiejętności

Wybieraj z całego wachlarza śmiercionośnej broni i wyposażaj się w nowe medaliony podczas każdej rozgrywki, aby uwalniać niszczycielskie efekty i zmieniać styl walki, jak tylko zechcesz. Broń dodatkowa zapewni ci nawet więcej możliwości – od łuków oraz tarcz po liny z hakiem. Zmieniaj swój ekwipunek w trakcie gry, aby adaptować się do nowych wyzwań.

Sprostaj wyzwaniu

Odblokowuj nową broń oraz medaliony i ucz się na błędach, aby zyskiwać siłę wraz z każdą śmiercią. Za każdym razem będą na ciebie czekać nowe wyzwania, jako że wszystkie poziomy są generowane proceduralnie, co sprawi, że żadne dwie rozgrywki nie będą takie same.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Dead Cells | The Rogue Prince of Persia


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.