» Rise of Insanity

Rise of Insanity

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Rise of Insanity
6.50
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Rise of Instanity
Producent: Red Limb Studio
Wydawca: Red Limb Studio
Data premiery (świat): 3 sierpnia 2017
Data premiery (Polska): 3 sierpnia 2017
Wymagania sprzętowe: Intel Core 2 Quad Q6600 (VR: i5-4590), 4 GB RAM, Nvidia GeForce GTX 560 Ti (VR: GTX 970), Windows 7, 6 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Nośnik: dystrybucja cyfrowa
Strona WWW: www.redlimbstudio.com/roi.html
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 6,99 USD

Rise of Insanity to psychologiczny horror na PC z dodatkowym wsparciem dla gogli VR (gra działa klasycznie na PC i nie wymaga gogli VR).

Wciel się w rolę doktora psychologii i odkryj tajemniczą historię. Psychodeliczna, detektywistyczna opowieść, ulokowana w amerykańskich latach 70, zawierająca profesjonalne dialogi i realistyczną grafikę. Mroczna atmosfera niepewności ciągle otacza gracza, który eksplorując mnogie lokalizacje napotyka zagadki logiczne, czy eventy takie jak... latanie przez najgłębsze zakamarki ludzkiego umysłu.

Pokonaj swój strach i dowiedz się co tak naprawdę przydarzyło się twojej rodzinie.

Pewne aspekty ludzkiej świadomości tak dziś jak i w latach 70 były dla lekarzy zagadką. Doktor Steven Dowell musi stawić czoło przypadkowi swojego nowego pacjenta. Objawy wskazują na wiele różnych chorób które nie są ze sobą powiązane. Czy doktor rozwiąże zagadkę tajemniczej choroby?

Cechy Gry:

Zagadka

Nikt nie wie co się stało z twoją rodziną. Policja nie daje rady ze śledztwem. Twoja rodzina zaginęła czy została zamordowana? Jedynym podejrzanym jest twój pacjent na którym testujesz swoje eksperymentalne metody leczenia. Kto odpowiada za to wszystko?

Lokacje

Realistyczna grafika oraz różnorodne lokacje inspirowane architektonicznymi trendami przodującymi we wczesnych latach 70 w USA. Zwiedź je wszystkie, i sprawdź co kryją oraz do czego cię doprowadzą.

Mechanika

Chodź, eksploruj, badaj, rozwiązuj zagadki a czasem nawet lecąc przemierzaj najgłębsze zakamarki ludzkiej świadomości.

Filmowa rozgrywka

Profesjonalne dialogi oraz ścieżka dźwiękowa pozwala w pełni zagłębić ci się w historię oraz doświadczyć tego co główny bohater.

Pokonaj swój strach

Ciągłe napięcie oraz niepewność tworzy z tej gry wyzwanie, które chcemy abyś podjął. Nie zawiedź nas i pokonaj swój strach.

Dla graczy VR

Z racji, że jest to gra typu horror i zależało nam bardzo na zachowaniu imersji, gra nie posiada systemu poruszania się opartego na teleportach. Jeżeli tradycyjny sposób poruszania się wywołuje chorobę lokomocyjną (chorobę VR), nie zalecamy gry w wersję VR. Gra ma zaimplementowany alternatywny sposób rotacji (snap rotation).

Źródło: Opis producenta

Tagi: Red Limb Studio | Rise of Instanity


Czytaj również

Rise of Insanity
Raz, dwa, trzy, Baba Jaga patrzy
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.