» Wieści » Retro shooter z uniwersum Warhammera 40.000 już dostępny

Retro shooter z uniwersum Warhammera 40.000 już dostępny

|

Retro shooter z uniwersum Warhammera 40.000 już dostępny

Dziś do sprzedaży trafiła gra Warhammer 40,000: Boltgun, czyli shooter inspirowany takimi klasykami gatunku, jak DOOM czy też Wolfenstein. Wcielamy się tu w Kosmicznego Marine, który wyrusza na niebezpieczną misję przez galaktykę, aby walczyć z Kosmicznymi Marines i demonami Chaosu. W rozszerzeniu newsa znajdziecie premierowy zwiastun tej produkcji – zachęcamy do oglądania.

Opis:

Załaduj swojego Boltera i ruszaj do boju! Poznaj doskonałe połączenie Warhammera 40.000, klasycznej, szalonej rozgrywki FPS i stylowej oprawy graficznej rodem z najlepszych strzelanek retro z lat 90.

Wciel się w zaprawionego w bojach Kosmicznego Marine, który wyrusza na niebezpieczną misję przez galaktykę, aby walczyć z Kosmicznymi Marines i demonami Chaosu.

W chwalebnym stylu wybuchowej strzelanki, skorzystaj z niesamowitego arsenału Kosmicznego Marine, przebijając się przez eksplozję sprite'ów, pikseli i krwi. Biegaj, skacz i szarżuj przez ogromne poziomy, aby strzelać, niszczyć i kroić najgorszych heretyków w całej galaktyce!

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

• Weź udział w wyjątkowych potyczkach z satysfakcjonującą rozgrywką z użyciem broni, dużą mobilnością i hektolitrami krwi, które będą stanowić nagrodę za twoje umiejętności.
• Zdominuj pole bitwy dzięki niesamowitej sile ognia i ciężkiemu arsenałowi Kosmicznych Marines.
• Poznaj ten hołd złożony strzelankom retro, łączący stylową oprawę graficzną z płynną, nowoczesną rozgrywką FPS.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Steam
Tagi: Warhammer 40.000: Boltgun | Warhammer 40.000


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.