» Wieści » Remaster Mass Effecta wiosną

Remaster Mass Effecta wiosną

|

Remaster Mass Effecta wiosną

Wiosną przyszłego roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One trafi oczekiwany od dawna remaster serii Mass Effect – zawierający trylogię wraz ze wszystkimi dodatkami DLC. Całość zostanie zoptymalizowana pod ekrany 4K.

Remaster będzie nosił nazwę Mass Effect Edycja legendarna. BioWare potwierdziło również, że trwają prace nad nowym tytułem w serii Mass Effect i wkrótce dostaniemy kolejne informacje.

 

Źródło: VG 247
Tagi: Mass Effect | Mass Effect Legendary Edition | Mass Effect Edycja legendarna | BioWare


Czytaj również

Komentarze


Kamulec
   
Ocena:
+1

Mimo sporej liczby niedorzeczności w głównej fabule, wiele rzeczy w serii jest zrobionych na prawdę dobrze. Dla mnie dużym atutem było, że te gry faktycznie tworzą jedną historię z dużą liczbą decyzji, rozwojem bohatera i jego otoczenia – i gdyby nie zmiany techniczne, mogłyby stanowić poniekąd duże rozdziały jednej gry. 

Jednocześnie nie są to gry z okolic 2000, tylko 2010, więc nie wiem, co ma być zakresem remastera. Jeśli będzie to tylko podniesienie rozdzielczości, to tę kwestię rozwiązują proste w instalacji mody. Oczywiście nie zaszkodzi takiej wersji wersji wydać, choć nie zainteresuje tych, co tytuł kiedyś już nabyli.

10-11-2020 10:39
gower
   
Ocena:
0

Pierwszy Mass Effect to 2007 roku, a pierwotną platformą docelową był Xbox 360. To jednak ogromna różnica technologiczna. Nigdy nie chodzi o samą rozdzielczość (której mody też nie załatwią, bo po prostu nie mają tekstur w takiej jakości), ale o wszystkie technologie generowania grafiki komputerowej i fizyki w grach, które powstały przez kilkanaście ostatnich lat.

10-11-2020 22:17
Kamulec
   
Ocena:
+1

W kwestii wizualiów mody sporo poprawiają. Nie wiem, jak sprawa ma się na konsolach.

10-11-2020 23:29

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.