» Wieści » Redfall: nowy zwiastun wprowadza w tajniki rozgrywki

Redfall: nowy zwiastun wprowadza w tajniki rozgrywki

30-01-2023 06:09 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Redfall: nowy zwiastun wprowadza w tajniki rozgrywki

Do sieci trafił nowy, ponad 10-minutowy zwiastun Redfall, najnowszej gry od znanego z serii Dishonored oraz Deathloopa studia Arkane. Tym razem otrzymamy strzelankę kooperacyjną, w której przyjdzie nam stanąć do walki przeciwko hordzie wampirów – zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią. Produkcja ta ukaże się 2 maja 2023 roku wyłącznie na konsolach Xbox Series X|S oraz komputerach PC.

Redfall kontynuuje tradycję studia Arkane w tworzeniu misternie dopracowanych otwartych światów i wciągających symulatorów, łącząc charakterystyczną rozgrywkę studia z elementami fabularnej strzelanki.

Walcz w pojedynkę lub zbierz zespół do 4 graczy w trybie współpracy i zmierz się z krwiopijcami, którzy przejęli kontrolę nad wyspą. W typowym dla gier Arkane stylu wybierzesz ścieżkę, którą będziesz przedzierać się przez wyspę i hordy wampirów, aby odkryć przyczynę plagi krwiopijców i zakończyć ją.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Odkrywaj piękny, misternie stworzony, szczegółowy otwarty świat i zajrzyj w najmroczniejsze zakątki wyspy, próbując odkryć wampirze sekrety. Wybierz postać spośród różnorodnej grupy o wyjątkowych umiejętnościach, które możesz ulepszać i wyposaż ją w modyfikowalną broń znalezioną na wyspie. Odgryź się.

 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Redfall | Arkane Studios


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.