Pamięć zwana imperium
» Wieści » REDkit oficjalnie dostęny

REDkit oficjalnie dostęny

13-05-2013 15:22 | Jan 'gower' Popieluch

REDkit oficjalnie dostęny
Po kilku miesiącach oczekiwania studio CD Projekt RED oddaje graczom REDkit – zestaw narzędzi pozwalających tworzyć dodatkowe przygody do Wiedźmina 2. Edytor bazuje na środowisku, w którym pracowali deweloperzy, i umożliwia stworzenie własnej nieliniowej opowieści. Możemy przy tym korzystać zarówno z modeli i lokacji już występujących w grze, jak i stworzyć nowe.

W skład REDkita wchodzą między innymi narzędzia do zaawansowanego kształtowania terenu oraz do budowania własnych społeczności. W zagłębieniu się w możliwości toolsetu pomogą przewodniki oraz samouczki przygotowane przez pracowników studia. Wraz z premierą udostępniono także wersję alfa przygody Lykaon, będącej rezultatem pracy jednego ze stu moderów zaproszonych do zamkniętych beta-testów.Adam Badowski, szef CD Projekt RED, powiedział:
"Dla nas RPG to przede wszystkim budowanie opowieści. Chcemy dać graczom takie same możliwości tworzenia nieliniowych, wielowątkowych historii, z których sami korzystaliśmy w czasie prac nad drugim Wiedźminem i które przysporzyły serii Wiedźmin tak dużej popularności. Fani pomagają nam od lat, dzieląc się licznymi komentarzami na temat naszych gier. Dzięki REDkit, cała społeczność wiedźmińska ma szansę nie tylko sugerować te zmiany, ale samodzielnie wprowadzić je w życie i dzielić się nimi z innymi graczami".
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: REDkit
Tagi: REDkit | Wiedźmin 2: Zabójcy Królów | The Witcher


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.