» Q.U.B.E. 2

Q.U.B.E. 2

Dodał: Henryk Tur

Q.U.B.E. 2
8
Ocena użytkowników
Średnia z 1 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 1
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Q.U.B.E. 2
Producent: Toxic Games
Wydawca: Trapped Nerve Games
Data premiery (świat): 13 marca 2018
Wymagania sprzętowe: Procesor czterordzeniowy Intel lub AMD 2.5 GHz, 4 GB RAM, karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 470 / AMD Radeon 6870 HD, DirectX 11, Windows 7/8/10 64-bit, 4 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Nośnik: dystrybucja cyfrowa
Strona WWW: www.toxicgames.co.uk/
Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One
Sugerowana cena wydawcy: 71,99 zł

Q.U.B.E. 2 jest kontynuacją niezwykle popularnej, pierwszoosobowej gry logicznej Q.U.B.E. Wcielasz się w postać archeologa Amelii Cross, która w tajemniczych okolicznościach budzi się pośród otoczonych pustynią ruin rozpościerających się na starożytnym, pozaziemskim terytorium. Korzystając ze zdalnej pomocy innej ocalałej, dowódcy Emmy Sutcliffe, musisz eksplorować i twórczo modyfikować nieznany obiekt, aby wydostać się z tego zapomnianego świata i powrócić do domu. Odzyskujesz świadomość, mając na sobie dziwny kombinezon wraz z rękawicami. Nie wiesz, dlaczego jesteś akurat tutaj. Twoim oczom ukazuje się monolityczny labirynt, który musisz pokonać, rozwiązując wymagające zagadki. Zmieniaj architektoniczny układ tego obiektu za pomocą rękawic manipulacyjnych, aby dotrzeć do miejsca spotkania z drugą ocalałą i opuścić tę planetę.

Gra składa się z jedenastu poziomów, na których czeka na graczy 80 zagadek. Zabawie towarzyszy ścieżka dźwiękowa skomponowana przez nominowanego do nagrody BAFTA Davida Housdena.

Źródło: Opis wydawcy

Tagi: Q.U.B.E. 2 | Toxic Games | Trapped Nerve Games | Q.U.B.E.


Czytaj również

Q.U.B.E. 2
Przemierzając ruiny obcej cywilizacji
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.