» Wieści » Przedpremierowy zwiastun Redfall

Przedpremierowy zwiastun Redfall

|

Przedpremierowy zwiastun Redfall

W sieci pojawił się przedpremierowy trailer kooperacyjnej strzelanki Redfall o walce z wampirami, której premiera nastąpi już w środę 2 maja. Za produkcję odpowiada znane z serii Dishonored oraz Deathloop studio Arkane – zachęcamy do oglądania.

Redfall kontynuuje tradycję studia Arkane w tworzeniu misternie dopracowanych otwartych światów i wciągających symulatorów, łącząc charakterystyczną rozgrywkę studia z elementami fabularnej strzelanki.

Walcz w pojedynkę lub zbierz zespół do 4 graczy w trybie współpracy i zmierz się z krwiopijcami, którzy przejęli kontrolę nad wyspą. W typowym dla gier Arkane stylu wybierzesz ścieżkę, którą będziesz przedzierać się przez wyspę i hordy wampirów, aby odkryć przyczynę plagi krwiopijców i zakończyć ją.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Odkrywaj piękny, misternie stworzony, szczegółowy otwarty świat i zajrzyj w najmroczniejsze zakątki wyspy, próbując odkryć wampirze sekrety. Wybierz postać spośród różnorodnej grupy o wyjątkowych umiejętnościach, które możesz ulepszać i wyposaż ją w modyfikowalną broń znalezioną na wyspie. Odgryź się.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: informacja prasowa
Tagi: Bethesda | Arkane Studios | Redfall


Czytaj również

Komentarze


Aesthevizzt
   
Ocena:
0
Pierwsze reakcje graczy wskazuja, ze Arkane dalo ciala wypuszczajac mocno niedorobiony produkt...
02-05-2023 09:14

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.