Manasypow Dmitrij, Droga stali i nadziei
» Wieści » Problemy Aiona - NCsoft uspokaja

Problemy Aiona - NCsoft uspokaja

23-09-2009 14:51 | Bartek 'Dante' Dudek

Problemy Aiona - NCsoft uspokaja
zasypany skargami od zdenerwowanych graczy. Powodem irytacji były bardzo długi czas oczekiwania na zalogowanie się na serwerze. W najgorszych przypadkach czas oczekiwania wyniósł nawet 8 godzin! Autorzy gry od razu zareagowali na zarzuty i wydali oświadczenie, w którym informują, że problem jest tymczasowy i związany on jest z równomiernym zaludnianiem serwerów.

"Wraz ze startem gry zauważyliśmy ogromny napływ graczy." - głosi oświadczenie. - "Ważne jest, aby pamiętać, że ten początkowy szum spowodowany został oficjalnym startem, kiedy to każdy z graczy chce od razu dołączyć do gry. Z biegiem czasu wszystko zostanie unormowane. Mając na uwadze powyższe kwestie, podjęliśmy odpowiednie działania, by zaradzić kryzysowi. Aktualnie monitorujemy statystyki w celu zapewnienia graczom jak najlepszych warunków do grania. Analizy potrwają jeszcze kilka dni i dopiero po tym zdecydujemy, czy otworzyć większą ilość serwerów. Mamy nadzieje, że społeczność zrozumie, iż najważniejsze w grze PvPvE jest odpowiednie rozlokowanie ilości graczy. Nie chcemy, by nasze serwery stały się typowymi masówkami."

Część graczy obawia się, że sytuacja będzie jeszcze gorsza, gdy Aiona w swoje ręce dostaną Europejczycy i liczba graczy jeszcze się zwiększy.

Update: NCsoft zapowiedział, że w weekend otworzy dwa nowe serwery, jeden w Stanach Zjednoczonych, a drugi w Europie.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: incgames.com
Tagi: Aion | NCsoft


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.