» Prince of Persia: Dusza Wojownika

Prince of Persia: Dusza Wojownika

Dodał: Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik

Prince of Persia: Dusza Wojownika
8.86
Ocena użytkowników
Średnia z 11 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 5
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Prince of Persia: Dusza Wojownika
Seria wydawnicza: Kolekcja Klasyki
Producent: UbiSoft Studios
Wydawca: UbiSoft
Dystrybutor polski: Cenega Poland
Data premiery (świat): 30 listopada 2004
Data premiery (Polska): 20 października 2006
Wymagania sprzętowe: Pentium III 1,1 GHz, 256 RAM, Karta graficzna zgodna z DirectX 9.0 8 MB, Windows 98/2000/XP
Nośnik: 1 DVD
Strona WWW: www.princeofpersiagame.com
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 24,90 zł

Wejdź w mroczny, podziemny świat gry Prince of Persia: Dusza Wojownika - kontynuacji bestellerowego Prince of Persia: Piaski Czasu. Ścigany przez żądnego zemsty Dahakę, Książę Persji wyrusza w drogę pełną zniszczenia i tajemnic, aby zapobiec wygłoszonej przez Starca przepowiedni o własnej śmierci. W czasie swej wędrówki trafi w regiony piekielne i na przeklętą wyspę, a wreszcie - do twierdzy skrywającej największe obawy ludzkości... Tylko dzięki wyjątkowemu uporowi, niezwykłej zaciętości i mistrzostwu w sztukach walki, Książę Persji będzie mógł wspiąć się na zupełnie nowe poziomy swych umiejętności - i dzięki temu wyjść cało z zabójczych prób, które czekają na niego w grze Prince of Persia: Dusza Wojownika. Charakterystyczne cechy:
  • Gra Roku powraca: Prince of Persia: Dusza Wojownika to gorąco oczekiwana kontynuacja bestsellerowego Prince of Persia: Piaski Czasu, który zdobył tytuł konsolowej gry roku 2003.
  • Odrodzenie wojownika: Książę wydoroślał od czasu swych odważnych walk w grze Prince of Persia: Piaski Czasu. Teraz powraca z jeszcze większym arsenałem zabójczych zdolności, sercem napiętnowanym zniszczeniem i niezwykłą chęcią do walki.
  • Unikalny system walki: Możesz teraz toczyć walki bez granic! Wykorzystuj interaktywne elementy scenerii, a nawet ciała swoich wrogów do przechylenia szali zwycięstwa na swoją stronę. Dzięki nowemu atakowi z odległości będziesz mógł sam wybrać taktykę walki.
  • Mroczny świat odkryty: Zwiedzaj i zdobywaj podziemia przeklętej wyspy, w których rodzą się brutalne potwory, prześladujące ludzkość.
  • Kontroluj upływ czasu: Dzięki nowym możliwościom Piasków Czasu możesz wykorzystywać ataki, które zmiotą z powierzchni ziemi całe hordy potworów.
Tagi: Prince of Persia: Dusza Wojownika | Kolekcja Klasyki

Filmy

» Prince Of Persia: Warrior Within PC Trailer
» Prince Of Persia Warrior Within - Trailer E3 2004
» Prince of Persia Warrior Within-Trailer #3

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.