» Wieści » Premierowy zwiastun Sherlock Holmes The Awakened

Premierowy zwiastun Sherlock Holmes The Awakened

|

Premierowy zwiastun Sherlock Holmes The Awakened

11 kwietnia odbędzie się premiera gry Sherlock Holmes The Awakened, remake'u produkcji z 2008 roku, stworzonego od nowa na silniku Unreal, w którym jako Sherlock Holmes prowadzimy śledztwo dotyczące serii tajemniczych zaginięć związanych z mrocznym kultem oddającym cześć starożytnemu bogu. W rozszerzeniu wieści znajdziecie premierowy zwiastun tego tytułu – zachęcamy do oglądania.

Rzuć się w wir obłędnej przygody w duchu opowieści Lovecrafta, odtworzonej w duchu nowoczesnych rozwiązań graficznych oraz elementów rozgrywki. Stań się Sherlockiem Holmesem, którego los rzuca w samo serce plugawej mitologii Cthulhu, zmuszając go do zbadania serii tajemniczych zaginięć na terenie Europy oraz Stanów Zjednoczonych.

Crossover, w którym Sherlock Holmes mierzy się z obłędem w wydaniu Lovecrafta, The Awakened (Przebudzony) to opowieść o serii tajemniczych zaginięć, rzekomo mających związek z mrocznym kultem który oddaje cześć starożytnemu bogowi. Niezależnie od tego, jaki jest ich plan, musisz ich zatrzymać... albo ponieść nieopisane konsekwencje swej opieszałości.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Po raz pierwszy w swoim życiu, Sherlock naprawdę się czegoś boi. Człowiek który kieruje się rozumem i zdrowym rozsądkiem musi stawić czoło istocie zaprzeczającej wszelkim prawom logiki. Odkrycie to całkowicie niszczy znane Sherlockowi ramy rzeczywistości. Pogoń za prawdą prowadzi go na granicę obłędu. To jedyna historia, której Watson nigdy nie ośmieli się opublikować.

Akcja rozgrywa się w roku 1882. Przebudzony odkrywa karty historii w której współlokatorzy, Sherlock i John, stają się najsłynniejszym duetem od rozwiązywania spraw rzekomo niemożliwych.

 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Sherlock Holmes The Awakened

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.