» Wieści » Premierowy zwiastun Armored Core VI zaprezentowany

Premierowy zwiastun Armored Core VI zaprezentowany

|

Premierowy zwiastun Armored Core VI  zaprezentowany

Już tylko kilka dni pozostało do premiery Armored Core VI Fires of Rubicon – gry zręcznościowej od znanego z serii Dark Souls, a także Elden Ring i Sekiro studia FromSoftware. Z tej okazji zamieszczono najnowszy, premierowy zwiastun tej produkcji wyczekiwanej przez wszystkich fanów wielkich robotów oraz produkcji z wysokim poziomem trudności – zachęcamy do oglądania.

Produkcja ta ukaże się na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One i Xbox Series X/S 25 sierpnia bieżącego roku.

Zapowiedź:

Łącząc wieloletnie doświadczenie FromSoftware w tworzeniu gier o mechach z charakterystyczną, pełną akcji rozgrywką, Armored Core VI: Fires of Rubicon wprowadza serię na zupełnie nowy poziom.

Dynamiczna, wszechogarniająca walka
Gracze będą pilotować mechy podczas szybkich, nieograniczonych przestrzenią potyczek, a dzięki ogromnym lokacjom i mobilności mechów zarówno na lądzie, jak i w powietrzu, będą mogli zapewnić sobie zwycięstwo.

Niestandardowe części dla zindywidualizowanych stylów walki
Dopasuj części do swojego mecha Armored Core i jednego z wielu zróżnicowanych stylów gry. Wybór części zmienia nie tylko rodzaj ataku mecha, ale wpływa też na jego sposób poruszania się oraz styl walki, dzięki czemu do każdej misji można podejść z niepowtarzalną strategią.

Ekscytujące walki z bossami
Skorzystaj z bogatego wachlarza taktyk ofensywnych i defensywnych w starciu na bliski lub daleki dystans, by wyeliminować potężnych bossów.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Armored Core VI | FromSoftware


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.