» Wieści » Premiera Marvel's Spider-Man 2 coraz bliżej

Premiera Marvel's Spider-Man 2 coraz bliżej

|

Premiera Marvel's Spider-Man 2 coraz bliżej

Zaprezentowano najnowszy trailer zapowiedzianej na 20 października gry Marvel's Spider-Man 2, czyli jednej z najbardziej oczekiwanych superprodukcji tego roku. Dla przypomnienia, Peter Parker i Miles Morales będą musieli stanąć do walki przeciwko Kravenowi Łowcy, Lizardowi, a także Venomowi – zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią!

Dwaj Spider-Mani, Peter Parker i Miles Morales, powracają na PS5, by przeżyć kolejną ekscytującą przygodę w świecie doskonale przyjętego Marvel’s Spider-Man.

Bujaj się, skacz i korzystaj z nowych siecioskrzydeł, przemierzając Marvelowski Nowy Jork. Szybko przełączaj się między Peterem Parkerem a Milesem Moralesem, by wziąć udział w różnych historiach oraz skorzystać z nowych, epickich mocy. Uratuj życie bohaterów, miasto i bliskich przed kultowym złoczyńcą, Venomem.

 

 

Ewolucja przygody ze Spider-Manem

Niesamowita moc symbionta zmusza Petera i Milesa do stawienia czoła ostatecznej próbie siły, zarówno tej objawianej w masce, jak i po jej zdjęciu. Czy uda im się odnaleźć równowagę między życiem prywatnym a obowiązkiem chronienia tych, którzy potrzebują pomocy?

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę


Zagraj dwoma Spider-Manami

Przełączaj się między dwoma Spider-Manami i eksploruj rozszerzony świat Marvelowskiego Nowego Jorku.


Walcz z kultowymi przeciwnikami Spider-Mana

Walcz z mnóstwem znanych i nieznanych wrogów! Poznaj zupełnie nowe spojrzenie na postacie potwornego Venoma, okrutnego Kravena Łowcy czy nieprzewidywalnego Lizarda.


Odwiedź rozbudowaną wersję Marvelowskiego Nowego Jorku
Eksploruj większą niż kiedykolwiek wersję Marvelowskiego Nowego Jorku, tym razem obejmującą dwie nowe dzielnice – Brooklyn i Queens – jak również inne nowe miejsca, chociażby Coney Island.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Marvel's Spider-Man 2 | Marvel's Spider-man


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.