» Wieści » Premiera Endless Dungeon przełożona

Premiera Endless Dungeon przełożona

|

Premiera Endless Dungeon przełożona

Amplitude Studios, znane z Endless Space, Endless Legend oraz Humankind, poinformowało, że ich najnowsza produkcja, jaką jest Endless Dungeon, taktyczna gra akcji z elementami roguelike, ostatecznie nie trafi do sprzedaży w maju, a dopiero 19 października 2023 roku.

ENDLESS Dungeon to wyjątkowa mieszanka taktycznej akcji z gatunkami roguelite i tower defense osadzona w nagradzanym uniwersum ENDLESS™. Wyrusz do opuszczonej stacji kosmicznej w pojedynkę lub z przyjaciółmi w trybie współpracy, zwerbuj drużynę bohaterów-rozbitków i chroń swój kryształ przed niekończącymi się falami potworów. Jeśli zginiesz, przeładuj i spróbuj jeszcze raz.

Mamy wieżyczki strzelnicze i spluwy

Jesteś na opuszczonej stacji kosmicznej, na której aż roi się od potworów i tajemnic. Żeby się stąd wydostać, musisz dotrzeć do Rdzenia. Nie dasz rady jednak tego zrobić bez swojego robota wydobywczego. To żwawe stworzonko stanowi klucz do przetrwania w proceduralnie generowanych pomieszczeniach tych kosmicznych ruin. Niestety jest to również bardzo wrażliwa istota, do której chce się dorwać każdy tutejszy potwór. Niezbędna będzie czujność, dobre planowanie, rozmieszczanie wieżyczek… i wybuchy! Robale, boty i bloby nie powstrzymają się przed niczym, aby zetrzeć ciebie i twojego robota na proch i pył. Skorzystaj z bogatego arsenału broni i wieżyczek Właściwy sprzęt może ocalić ci życie.

Graj w pojedynkę lub zaszalej z przyjaciółmi

Możesz samotnie stawić czoła grozie na stacji albo zebrać ekipę i podjąć się wyzwania w trybie współpracy dla 3 graczy. Gdy już będziesz mieć oddział, ustal strategię. Wybierz bronie z szerokiego arsenału – do dyspozycji są między innymi miotacze ognia i snajperki z trucizną. Gdy wszystko gotowe, wkrocz na stację, aby przyjąć zadania, podejmij się ucieczki albo po prostu wyżyj się na miejscowych. Prawdopodobnie szybko zginiesz, ale taka jest kolej rzeczy w tym kosmicznym lochu!

Zbierz brawurowy oddział

Poznaj zbieraninę barwnych bohaterów, którym przyświeca jeden cel: czym prędzej się stąd wyrwać! Każda postać ma swoje asy w rękawie. Przysadzista Bunker przyjmie na siebie wiele ciosów, Blaze uwielbia wysadzać wszystko w powietrze, a Shroom uzdrowi towarzyszy swoim „nietypowym” kadzidełkiem. Wybierz bohaterów i stwórz drużynę w swoim własnym stylu. Gdy poznasz ich bliżej, odkryjesz ich motywacje i sekrety…

Potwory, niebezpieczeństwa, sekrety i skarby, a niech mnie!

Ucieczka będzie możliwa, gdy uda się stawić czoła wszystkim niebezpieczeństwom na stacji. Tak jest, wszystkim. Zabójczym robotom, bezlitosnym potworom i wielkim bestiom, które czyhają na każdym rogu. Im głębiej wejdziesz w to złomowisko, tym poznasz więcej szczegółów z jego tragicznej historii. Dlaczego stacja przechwytuje każdy statek, który za bardzo się zbliży? Jakim cudem wracasz pomiędzy żywych za każdym razem, gdy padniesz trupem? Nie ma znaczenia, jak dobrze znasz uniwersum ENDLESS™. Stacja skrywa w sobie wiele opowieści.

Każda śmierć wyjdzie ci na dobre

Przykro mi, ale musisz to wiedzieć: nie będzie łatwo i będziesz ginąć. Wiele razy. Ale to dobrze, bo po każdej śmierci powrócisz do saloonu. Saloon to centrum operacyjne (ze świetnym barem). Możesz tu ulepszać bohaterów i ich broń, odblokowywać nowe ścieżki do Rdzenia, pogadać z miejscowymi, posłuchać muzyczki i skosztować wzmacniających (i przepysznych) napojów. Gdy skończysz, ruszaj z powrotem na stację i spróbuj się stąd wydostać – po raz kolejny.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Oficjalna strona studia
Tagi: Endless Dungeon


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.