» Wieści » Premiera Disciples III: Odrodzenie już 25 czerwca

Premiera Disciples III: Odrodzenie już 25 czerwca

20-05-2010 14:24 | Michał 'Charger' Mularski

Premiera Disciples III: Odrodzenie już 25 czerwca
CD Projekt poinformował na swojej stronie internetowej o planach wydania Disciples III: Odrodzenie już w przyszłym miesiącu. Gra ukazała się jak do tej pory jedynie w Rosji. Odrodzenie to kontynuacja wyśmienitej serii strategii turowych, osadzonych w magicznym świecie Nevendaar, która jako jedyna zyskała sobie miano godnego rywala Heroes of Might and Magic. Tytuł zawita na półkach sklepowych w polskiej wersji językowej.

Trzecia odsłona Apostołów utrzymuje główny zamysł i mechanikę rozgrywki, dobrze znaną z poprzednich części. I tym razem staniemy na czele jednej z potężnych ras, walczących o panowanie w fantastycznej krainie. Istnieją trzy frakcje do wyboru: Imperium, Legiony Potępionych, oraz Szlachetne Elfy. Górskie Klany i Hordy Nieumarłych będą także występować, jednak nie dane nam będzie nimi dowodzić. Trailer ukazujący rozgrywkę znajdziecie na naszym serwisie.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: CD Projekt
Tagi: Disciples III: Renaissance | Disciples III | Disciples III: Odrodzenie | CD Projekt


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

~ROL

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Grę kupiłem w dniu dzisiejszym. Rozważam dezinstalację. Nie umywa się do miodności "herousów", graficznie też jak z roku 2005. Zmarnowane pieniądze.
25-06-2010 20:44
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
jaki jest numer seryjny do Disciples 3 ?
31-05-2011 21:42

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.