» Wieści » Premiera Cyberpunka 2077 przesunięta

Premiera Cyberpunka 2077 przesunięta

18-06-2020 19:15 | Jan 'gower' Popieluch

Premiera Cyberpunka 2077 przesunięta

CD Projekt RED poinformował o przesunięciu premiery gry Cyberpunk 2077. Tytuł, pierwotnie zapowiedziany na 17 września, ukaże się 19 listopada.

 Pełna treść komunikatu deweloperów:

Postanowiliśmy przesunąć premierę Cyberpunka 2077 z 17 września na 19 listopada.

Ci z Was, którym znana jest filozofia przyświecająca nam w tworzeniu gier, widzą, że nie wydamy gry, która nie jest gotowa. Zdajemy sobie jednak sprawę, że każda decyzja o przesunięciu premiery kosztuje nas Wasze zaufanie. Jest to jedna z najtrudniejszych decyzji, jakie może podjąć twórca gier. I mimo iż uważamy ją za słuszną, jesteśmy Wam winni przeprosiny za to, że musicie jeszcze poczekać. Chcemy, by Cyberpunk 2077 został z Wami na wiele lat. Mamy nadzieję, że po premierze zrozumiecie, dlaczego zdecydowaliśmy się na ten krok.

W chwili, gdy piszemy te słowa Cyberpunk 2077 jest kompletny zarówno jeśli chodzi o zawartość, jak i o grywalność. Questy, przerywniki filmowe, umiejętności i przedmioty, przygody, jakie można przeżyć w Night City – to wszystko jest już na swoim miejscu. Biorąc jednak po uwagę  bogactwo elementów, złożoność nakładających się na siebie systemów, musimy starannie wszystko przetestować, zbalansować mechaniki gry oraz poprawić wiele błędów. Ogromny świat oznacza ogromną ilość pracy niezbędnej do jego dopieszczenia: na to właśnie zamierzamy poświęcić dodatkowy czas.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

W bieżącym tygodniu zaczęliśmy udostępniać grę do samodzielnego wypróbowania dziennikarzom z całego świata. Z niecierpliwością (i zapartym tchem) oczekujemy na ich opinie – a także na Wasze reakcje po opublikowaniu przez nich recenzji tuż po Night City Wire, które wyemitujemy 25 czerwca. Liczymy, że działania te do pewnego stopnia zaspokoją Wasz głód Cyberpunka, podczas gdy my będziemy zajmować się szykowaniem gry do jej listopadowej premiery.

Dziękujemy,

Marcin Iwiński – współzałożyciel

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Adam Badowski – szef studia

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Strona Cyberpunka 2077 na Facebooku
Tagi: Cyberpunk 2077 | CD Projekt RED


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.