» Wieści » Premiera Afterfall: Reconquest

Premiera Afterfall: Reconquest

24-03-2015 01:32 | Jan 'gower' Popieluch

Premiera Afterfall: Reconquest

Do sprzedaży trafiła właśnie gra Afterfall: Reconquest – dzieło polskiego studia Intoxicate. Ta czarno-biała produkcja osadzona w postapokaliptycznym świecie jest trzecim tytułem spod marki Afterfall. Najnowsza odsłona została wydana nakładem IQ Publishing jako część serii Made in Poland, objętej patronatem serwisu Poltergeist.

Informacja prasowa:

Afterfall: Reconquest to pierwszy epizod gry akcji osadzonej w postapokaliptycznym uniwersum Afterfall utrzymany w niezwykle ciekawej biało-czarnej konwencji.

Gracz będzie w stanie wpływać na losy wielu bohaterów i stopniowo odkrywać największą tajemnicę postapokaliptycznego świata. Akcja rozgrywa się w alternatywnej przyszłości, w postapokaliptycznym świecie Afterfall. Ludzkość odczuwa skutki nie tylko trzeciej wojny światowej, ale i wybuchu potężnej bomby wodorowej o nazwie Entropia, o której przed wybuchem nie za wiele wiedziano. Apokalipsę przetrwały prawdopodobnie dwie grupy ludzi. Pierwsza, która swój "raj" znalazła w jednym z miast Sanktuariów wysoko w górach, o drugiej nic konkretnego nie wiadomo. Jednak zasoby potrzebne do życia zaczęły się coraz bardziej kurczyć i stało się jasne, że ktoś będzie musiał opuścić bezpieczne schronienie i przekroczyć bramy miasta. Podjąć walkę z mutantami i innymi potworami.

I tu rozpoczyna się misja. Wyruszasz w drogę, aby dowiedzieć się kto jest winien śmierci Twoich bliskich… może ich nawet pomścić. Przed Tobą tajemniczy postapokaliptyczny świat Afterfalla, którego strzegą ... no właśnie, kto? Zostaniesz wplątany w wiele intryg, będziesz stopniowo ujawniać kolejne niewiadome, a może nawet zdołasz odkryć i rozszyfrować drzemiącą w każdym umyśle Perłę Pustkowi.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Afterfall: Reconquest ukazał się w polskiej wersji językowej w serii MADE IN POLAND, pierwszej w Polsce serii gier przygotowanych przez polskie „indyki”! Tym określeniem nazywane są potocznie studia niezależne, zespoły przygotowujące gry, za którymi nie stoją wielkie firmy wydawnicze. Gry niezależne, niegdyś kojarzone z prostymi, krótszymi i mniej zaawansowanymi technicznie tytułami, stanowią ostatnio alternatywną scenę w branży elektronicznej rozrywki.

Tomasz Majka, szef Intoxicate Studios, powiedział:

Przygotowując nowego Afterfalla bardzo mocno wsłuchiwaliśmy się w głosy graczy. Po opublikowaniu gry na Steam Early Access otrzymaliśmy wiele cennych uwag i komentarzy. Wydanie pudełkowe w serii Made In Poland stanowi efekt naszej ciężkiej pracy i wsparcia graczy, za które jesteśmy szczególnie wdzięczni.

Gra Afterfall: Reconquest wydana została w pełnej polskiej wersji językowej co oznacza, że wszystkie teksty w grze oraz nagrania zostały przygotowane po polsku.

Ponadto, polskie pudełkowe wydanie gry zawiera super bonusy:

  • drukowaną pocztówkę z motywem z uniwersum Afterfall
  • na płycie z grą niepublikowane wcześniej grafiki pochodzących z etapu przygotowania Afterfall: Reconquest
  • kupon rabatowy (-10%) na wszystkie gry z serii MADE IN POLAND do wykorzystania w sklepie Exerion.pl,
  • dodatkowy kod do aktywacji wersji cyfrowej na platformie Steam, dzięki któremu fani wersji cyfrowych będą mogli, niezależnie od posiadanej wersji pudełkowej (nie połączonej z platformą Steam!), dodatkowo dodać Afterfall Reconquest do swojej wirtualnej kolekcji!
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Afterfall: Reconquest | Afterfall | Intoxicate | Made in Poland


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.