» Wieści » Poznaliśmy datę premiery Starfield, nowego erpega od twórców Skyrima

Poznaliśmy datę premiery Starfield, nowego erpega od twórców Skyrima

|

Poznaliśmy datę premiery Starfield, nowego erpega od twórców Skyrima

W sieci zamieszczono najnowszą zapowiedź Starfield, najnowszej gry fabularnej od studia Bethesda (znanego przede wszystkim z serii The Elder Scrolls). Zdradzono jednocześnie za jego sprawą, kiedy produkcja ta trafi do sprzedaży – zachęcamy do oglądania!

Jak się okazuje, gra zadebiutuje na PC oraz konsolach 6 września bieżącego roku.

Starfield to stworzone przez nagradzanych twórców The Elder Scrolls V: Skyrim i Fallouta 4 pierwsze nowe uniwersum Bethesda Game Studios od 25 lat. W tej grze RPG nowej generacji, której akcja rozgrywa się wśród gwiazd, można stworzyć dowolną postać i wraz z nią wyruszyć w niesłychaną podróż. Podróż, podczas której odnajdziesz rozwiązanie największej tajemnicy ludzkości.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Mamy rok 2330. Ludzkość zawędrowała daleko poza nasz Układ Słoneczny, zasiedliła nowe planety i żyje jako cywilizacja podróżująca wśród gwiazd. Rozpocznij przygodę jako skromny kosmiczny górnik, dołącz do Konstelacji – ostatniej grupy odkrywców kosmosu poszukującej w galaktyce rzadkich artefaktów – i przemierzaj olbrzymią przestrzeń Zasiedlonych Układów w największej i najambitniejszej grze Bethesda Game Studios.

 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Starfield | Bethesda | Bethesda Softworks


Czytaj również

Komentarze


Aesthevizzt
   
Ocena:
0

Ponoć Starfield miał wyjść jeszcze w tym półroczu, ale Bethesda nie chciała zaliczyć takiej wtopy jak CDP przy CP 2077 i nie naciskała zespołu na wydanie jak najszybciej niedorobionego tytułu.

10-03-2023 21:02

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.