» Wieści » Powstaje Resident Evil 6?

Powstaje Resident Evil 6?

02-09-2010 11:57 | Michał 'Charger' Mularski

Powstaje Resident Evil 6?
Keiji Inafune - jedna z istotnych postaci w Capcom - powiedział ostatnio, iż w najbliższym czasie powinniśmy usłyszeć pierwsze informacje o Resident Evil 6. W wywiadzie dla hiszpańskiego serwisu, Keiji zdradził, że powszednia odsłona serii była sporym sukcesem i producentom zależy na szybkim wprowadzeniu części szóstej na rynek.

O samy tytule nie wiadomo jak na razie nic. Pewne jest jednak, iż projekt nie będzie prowadzony przez producenta RE5 - Juna Takeuchi, który kiedyś zapewniał, że Resident Evil 6 będzie powrotem do korzeni marki.
Źródło: vg247
Tagi: Resident Evil 6 | Capcom


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

New_One
   
Ocena:
0
Najlepszym rozwiązaniem byłoby zaimplementowanie dwóch trybów rozgrywki - klasycznego i tpp. Niestety, to raczej niemożliwe, choćby ze względu na nośniki. Zmiana optyki wpływałaby na wszystko - od AI, poprzez tempo rozgrywki, po sterowanie i inne apekty mechaniki gry. A szkoda, bo obydwa tryby mają swój urok.

A Wy jak obstawiacie? Resi 6 jako ewolucja 4 i 5, czy odświeżenie głównej trylogii i spin-offów?
03-09-2010 04:48
~Dawidod07

Użytkownik niezarejestrowany
    Ja bym to inaczej nazwał
Ocena:
0
Moim zdaniem twórcy gry mogliby pomyśleć i połączyć to co najlepsze z 5 i ze starszych części. Czytałem wiele opinii na temat 5 części (mnie osobiście bardzo- bardzo się podoba) ale znam kilka osób, które chciałyby come back do Raccon City. Ja bym to zrobił zupełnie inaczej z piątej części wyciągnąć akcje i szybkość rozgrywki oraz najemników (obowiązkowo) złączyć to ze starszym klimatem poprzednich części, nawet można by jakoś połączyć naszych ulubionych, powolnych zombie z tymi bardziej ruchomymi, wyobraźnia twórców + możliwości współczesnej techniki = świetna gra
20-09-2010 22:00
~śmieszek99

Użytkownik niezarejestrowany
    RESIDENT EVIL 6 będzie taki jak RESIDENT EVIL 5 ?
Ocena:
0
moim zdaniem to będzie katastrofa , bez urazy dla CAPCOM , ale RE 6 ? chyba nieco przesadzili . W RE 5 zombie posługiwali się nawet bronią planą , to zaśpiewajcie sobie co bedą umieli w RE 6 ! Muszę to koniecznie zobaczyć xD PANOWIE . Ciekawe jak im wyjdzie RE 6 ... są mózgami lub ''chciwymi nabijaczami kasy'' . Szczeże , to bardziej wolałem jak zombie tylko gryzły , a nie zara z piłą łańcuchową , nożami , siekierkami , wyrzutniami rakiet , paralizatorami latali . Tak czy siak życzę im powodzenia i dobrego pomysłu dla CAPCOM .
05-02-2011 11:25
~Siwy

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Według mnie Resident 5 jest super, ale brakuje w nim coś związanego z horrorem, nie mogę się doczekać 6, tylko podobno CAPCOM ostatnio coś odwrócił się od PC, załóżmy RE5 alternative edition wyszedł tylko na Xboxa PS3 i nintendo. Ja nie posiadam żadnych z tych platform :( . W 6 główna bohaterką ma być Jill Valentine ( moja ulubiona postać z serii RE :D ). Cieszę się, że będzie można nią zagrać. Szperałem też trochę na youtube i innych forach. Wiem że 6 będzie bardziej straszna, zombiaki bardziej mobilne i mocniejsze, jednak strzelanie przejdzie na drugi plan, a na pierwszym będzie interakcja z otoczeniem. Będziemy mogli np. pływać w wodzie. Ogólnie gra wraca do swoich korzeni, więcej strachu, sikania w gacie, a mniej rozwalania hord zombie, dla mnie bomba Chciałbym żeby była opcja Najemnicy ( jak w RE5) gra przez neta i żeby ta gra wyszła na PC !!!
16-08-2011 22:34
~eskobar

Użytkownik niezarejestrowany
    resident evil5
Ocena:
0
fajna gra na PS3 goronco polecam
29-05-2012 15:28
~eskobar

Użytkownik niezarejestrowany
    resident evil5
Ocena:
0
wypasioa gra na PS3 pozdro dla kaji swiruski
28-06-2012 10:54
~eskobar eskobani

Użytkownik niezarejestrowany
    szaleje za marto duszak
Ocena:
0
arek k ty patafianie nie-zasługujesz sobie na tako dzewczyne jato jest Marta skowrone ta od duszkuw
16-12-2012 20:01

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.