» Wieści » Powrót Cannon Fodder

Powrót Cannon Fodder

19-01-2011 11:00 | Tomasz 'arakin' Czajka

Powrót Cannon Fodder
Rosyjski producent CFI ogłosił rozpoczęcie prac nad sequelem Cannon Fodder, wielkiego hitu z Amigi. Firma zza naszej wschodniej granicy podpisała porozumienie z Codemasters, lecz sama produkcja nie będzie objęta licencją.

Ponownie do dyspozycji graczy zostanie oddany oddział żołnierzy, którzy w kreskówkowej oprawie będą mogli eksterminować wrogich żołdaków i demolować elementy otoczenia. Twórcy zapowiadają także efekty pogodowe. Niestety, na chwilę obecną nie podana została data premiery Cannon Fodder 3, a nawet brak jakichkolwiek screenshotów.

Poprzednia część serii została opublikowana w 1994 roku, czyli 17 lat temu. Sequel daje więc szansę na przypomnienie, szczególnie nowym graczom, którzy być może w ogóle nie znają legendarnej produkcji Sensible Software.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: EvilAvatar
Tagi: Cannon Fodder | Cannon Fodder 3


Czytaj również

Komentarze


Chili
   
Ocena:
+1
Młóciło się w to na Amidze, oj młóciło :D Swoją drogą, fajnie się złożyło, gdyż następne RetroEye poświęcone będzie właśnie Cannon Fodder.
19-01-2011 11:39
~Życzliwy anonim

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+2
War! Never been so much fun :D
19-01-2011 13:38
Umbra
   
Ocena:
0
Hahaa! Super gra, pamiętam jak w nią "ciupałem" niejedną godzinę, chcę to chcę!
19-01-2011 22:58
Blacota
   
Ocena:
+1
No wreszcie, bo niestety amigi już nie mam, na pc odpalić "starego" CF nie mogę, to może w CF3 wreszście pogram. Tyle zarwanych nocy...

Według info z innej stronki :
"(...) Na razie wiemy, że pojawi się klasyczny rzut izometryczny, ale w pełnym 3D, do tego efekty pogodowe, zmiana pór dnia (i nocy), otoczenie, które możemy w pełni zniszczyć, a także woda zachowująca się tak jak fizyka przykazała."

Mam nadzieję, że tego nie z chrzanią.

20-01-2011 09:51

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.